ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Arkadaşlar dün yemeği kaçırdım
Hangi doktora gitmeliyim bölüm olarak
Çok hasta oldum tuvalete çıkamadım kabız değildim ama sanki cam batıyor geberdim resmen yarın için randevu alıcam işallah yemek yemekten korktum iyi ki kahvaltı yaptım çünkü yemekten korkuyorum artık

Yeterince stok yaptik dogru soyluyorsun.

Kabak detoxu sende ise yariyordu. Kabaga yuklen .:KK39:
Aynen kabakla kanka olduk ama çok zorlaniyorum.
Sinirlerim bozuluyor açlık yüzünden... baş ağrıları çekiyorum ama vazgeçmek yok... hep bu pastalar yüzünden bağımlılık gibi bişey yani.
Bir de şu içebilsem bu iş tamam

Olsun canim verirsin yine. Keske tekrar almasak hep dengelemeyi bilebilsek ama oluyor malesef boyle.

Sıkıntılı dedigin menu bakimindandir insallah. Allah kolaylik versin :KK51:
Aynen aynen menü açısından sıkıntılıydı... gizli diyet yapıyoruz malum...
Artık zayıflatıcı tarif önerilerinde bulunuyorlar inceden😂😂😂

Merhaba arkadaşlar
Spor yapayım dedim dün bu gün uyandım boynum tutulmuş :KK43: yeni spora başlayınca hep bunu yaşıyorum sebebini anlamadım diğer zamanlar vucüd alışınca olmuyor tutulma :KK43:
Çünkü ısınma ve soğuma hareketleri yapmıyorsun ilk 5 dk ısınma ve son 5 dk vücudu rahatlatma hareketleri yapman gerekiyor canım bide boynunu zorlayacak şeyler yapma yada dikkatli ol.
Terin de üstünde soğumasın mutlaka dikkat et

Oy cok tatli ya masallah :KK200: british mi canim cinsi ne? Uysal mi? Kedilerin yaramazlik uysallik derecesi cinse gore degisiyor mu? Sizin minnakla nasil anlasiyor? Eve cok buyuk zararlar verdi mi hic? Ya benim kiz kedi delisi oldu evde miyavlayarak geziyor. Sabah kalkiyor kedi (oyuncak) nerde, gece yatacak kedi nerde diyip duruyor. Biz de baksak evde bi kediye diyorum. Ama ev bizim olmayinca cok cekincem var. Eve cok zarar veren bir seyse malesef vazgecicem:KK43:
Bizimkiler de evde kediye pek sicak bakmiyorlar su an.
Tekir cinsi kediler malesef çok yaramaz bununla ilgili yazılar var internette en uysalını araştır.
Ben tekir seviyorum Öyle peluş hayvan gibi yatanı sevmediğim için benim ki tam bir afacan.
Ev konusuna gelince zarar verebileceği tek şey senin eşyaların o da tırmalama konusu olunca. Ama ben tırnaklarını kesiyorum hiç sorun olmuyor.
Tüy ve tuvalet temizliğini sorun etmezsen binaya bi zararı yok.

Bu günkü menüm arkadaşlar
Sabah
Pekmezli yumurta 2 tane
Kepek ekmeği 1 dilim
Şekersiz çay ( içmesem kendime gelemiyorum)
Öğlen
Kahve komşumda içtim hasta ziyarete gittim ) şekersiz
2 kaşık beyaz susam yedim (
Yoğurt yedim
Akşam salata
Bol bol su içtim
Pekmez miktarı nedir bilmiyorum ama bence sıkıntılı değil menün emzirme döneminde ekstra 500 kalori yakıyorsun ona göre beslen eğer az beslenirsen sütün azalır ve katılası düşer.
Aşırı karbonhidrat tatlı tüketme bol su sebze ve kaliteli protein herşeyi çözer 😘😘

Kızlar ben böyle gelip toplu toplu yazıp çıkarsam kızmayın olurmu malum koca kişisinden gizli geliyorum😂😂😂
Menülerimi yarın yazmaya başlıyorum gün içinde fırsat bulunca gelip yazarım.
Şimdi gidip akşama yemek yapayım. Veli toplantısı var öğleden sonra oraya gideceğim hazır olsun.
Seviyorum sizi 😘😘😘

X