ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Zayiflamissindir o zaman ml. Zayiflamadim diyorsun da , onlar daha cok farkediyor.

Dikkat et tabi ki. Tarti gunlerine bu hafta karar veririz.

Meyan Kökü Çayı Nasıl Demlenir?

Meyan kökü çayı için 250n ml suyu derin bir cezveye alın. Su, kaynayana kadar bekleyin. Sonrasında üzerine 1 çay kaşığı kadar meyan kökü bitkisi ilave edin. Güzelce harmanladıktan sonra 5 dakika daha kaynatın. Kaynayan çayın ağız kısmını kapatarak 10 dakika demlenmesini bekleyin. Daha sonra süzüp içebilirsiniz.

Meyan kökü ile zayıflama konusunda emin olabilmek için kişisel olarak uzunca bir süre denemeniz gerekmektedir. Çayı tüketmeye başladıktan sonra en fazla 15 gün içerisinde etkisini hissettirmeye başlamaktadır.

5 günlük süreklilik sonucunda 5-6 kiloverdiren bir çay olduğu bilinmektedir. Bu rakamlar kişiye göre değişmekle beraber verilen kilolar çoğunlukla 5’ten fazla olmaktadır.

Meyan Kökünün Yararları
  • Mide sorunları için iyi gelmektedir. Ülser, gastrit ve reflü gibi mide sorunları yaşayanlar kullanabilir.
  • Karaciğer sağlığı için olumlu sonuçlar göstermektedir. Karaciğer yağlanması ve iltihaplanmasının tedavisinde kullanılır.
  • Sindirim sisteminin düzenini sağlar. Kronik kabızlık sorunları için birebirdir.
  • Antibakteriyeldir. Mikrobik boğaz ağrılarının tedavisinde kullanılabilir. Aynı nedenden dolayı ağız içinde oluşan aftlar için de kullanılabilir.
  • Egzema ve sedef gibi cilt hastalıklarında kaşıntıyı alır.
  • Metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakımına destek olur.
  • Gaz ve şişkinlik yaşandığında tüketilebilir.

Selam kızlar naber. Ay günlerdir evi otel niyetine kullanıyoruz bu nedir yahu...
Size karşı da mahcup oluyorum uğrayamadım hiç.
Bayram da herkes baklava yapmış yemesem küsüyorlar...
Şeker komasına girmeme ramak kaldı... düşününce bile midem bulanıyor.
Neti farkettim tatlı yüketmeye başladığımdan beri sürekli halsizlik yorgunluk migren kas ağrıları ödemle boğuşuyorum.
Yarın sabahtan tartılıp detoksa başlayacağım. Bugün artık bitti tatil modu diyete tam gaz devam.
Okullar kapanınca sabah erken yürüyüşe çıkarım ufaklığı abisine bırakıp kısmetse...

Gunaydin kizlar,

Iki gun detox yaparim insallah diyorum canim asiri cikolata istiyor. Kilo almiyorum belki ama kilo vermiyorum da.

Iki gun uzak dursam iyi olur ama yine de kesin soz veremiycigim.

Son düzenleme:
Selam kizlar. Annemlerdeyim. İnternetim epey az kalmis ama bayram surecinden daha cok gelicem buraya artik.

Siz de gelin çıkın çıkın gelin anam

Gunaydin kizlar,

Iki gun detox yaparim insallah diyorum canim asiri cikolata istiyor. Kilo almiyorum belki ama kilo vermiyorum da.

Iki gun uzak dursam iyi olur ama yine de kesin soz veremiycigim.
Keşke senin kilonda olsamda hep yesem çikolatayı kim sevmezki 56 razıyım sen 51.5 sin supersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…