ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Menengiç kahvesi faydaları nelerdir?

Menengiç kahvesi esasında bir tür fıstık olduğu için diğer tüm kuruyemişler gibi üstün faydalara sahiptir! Aşağıda, madde madde menengiç kahvesi faydalarını görebilirsiniz.

• Menengiç kahvesi içerdiği protein sayesinde kasları besler ve yağ yakımını kolaylaştırır.
  • E vitamini içeriğiyle daha çabuk doymayı ve uzun süre tok hissetmeyi sağlar.
  • İçindeki B vitamini sayesinde sinir sistemini korur, ruh sağlığını iyileştirir.
  • Kalsiyum içeriğiyle başta kemiklerin güçlenmesine yardımcı olur, yağ yakımını hızlandırır.
  • Menengiç kahvesi demir içerir, kansızlık giderir.
  • Yorgunluktan kurtulmanın yollarıarasında iyi bir seçimdir, enerji verir.
  • Fosfor içeriğiyle metabolizmayı hızlandırıp daha çok kalori yakılmasını sağlar.
  • Yine fosfor içeriği sayesinde daha hızlı hareket etmeye yardımcı olur.
  • Potasyum içeriğiyle böbreklerin sağlığını korur.
  • Yine potasyum içeriği sayesinde kasların sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.
  • Adet sancılarının giderilmesinde etkilidir.
  • İçerdiği magnezyum sayesinde saçları ve cildi güzelleştirir.
  • Migren ağrılarını hafifletip sakinleştirir.

Menengiç kahvesi zayıflatır mı?

Menengiç kahvesinin faydalarında okuduğunuz gibi pek çok özelliğiyle zayıflamaya yardımcıdır çünkü:

• Tok tutar
  • Yağ yakmayı kolaylaştırır
  • Metabolizmayı hızlandırır
  • Kasları besler
  • Çabuk doymayı sağlar.
Yalnız, dikkat etmeniz gereken önemli bir husus vardır: Menengiç kahvesi esasında bir tür fıstık olduğu için yağ oranı yüksektir, bu sebeple günde 2 fincandan fazla içilmemelidir. Sütle pişirilen bir fincan menengiç kahvesi ortalama 20 kaloridir.

Gunaydin kizlar,

Dun ile ayni sayilirim ama cikolata yedim. Uzak duramiyorum bugunlerde yine . Kahvaltiyi da cikolatayla yaptim.

Pazartesi sali asilabilirim bilmiyorum su an.

Zaten fazla kalmadi.
Bende bayramda cikolatalara hayır diyemedim

Sonunda nisani atlattim.

Benim bebe beni mahvetti. Heralde bi 15bin adim falan atmisimdir. Hepsi de merdiven in cik. Bi ara başım döndü gözüm karardi. Bi yandan sicak bi yandan benim bebe incem cikcam diye aglayip duruyo mahvoldum her tarafimdan ter akti.

Her goren cok zayiflamissin dedi
Bu da biraz motivasyon oldu bana. İnsallah konyada da salmadan devam edicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…