ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Naber kızlar ben hala evle boğuşuyorum. Bu nedir arkadaş ya bayramı eziyete çeviren bi durum. Tövbeler olsun

Selam kizlaar

Ben kizimla ve ailemle istanbula geldim. Konyadaki son gunlerimiz biraz tatsiz gecti. Kp yuzunden. Gicik insan. Su an daha iyi sayilirim. Tartim pek iyi degil malesef. Guya azcik kilo vermeyi planlamistim nişan oncesi ama olmadi.

Sizde ne var ne yok durumlar nasil keyfiniz nasil?

Konuyu kapatma durumuna gelirsem, benim ne olacagim pek belli degil kaptancim. Biliyosun tasinma vs isleri var. Ne durumda olurum, buraya gelebilir miyim bilemiyorum malesef. 5.sezon olsun cok isterim ama muhabbete gelemezsem de bencillik olmus olur.
Sen bilirsin bi sey diyemiyorum

Eksi gelen yine de çarşamba günü tarti
Bosver kiloyu keyfin iyi olsun.

Ben de yogunum ml , eskisi gibi gelemiyorum.

Size bir hafta tatil 12 Haziran da yukleyin 4 . sezonu kapatalim. Sonra biraz ara veririz . 5. Sezon daha sonra da olabilir ama gorunen o ki takimca biraz hava almaya ihtiyacimiz var.

Son düzenleme:
Selam kizlar iyi bayramlar bende bayram gibi degilde temizlik gunu gibi gecirdim tum günü evim toplandı iyi oldu kıza da cis egitimine basladim kavga dövüş gidiyoruz sizler nasılsınız özledim sizi
Ben de temizlik yaptim . Icimden geldi . Niye bilmiyorum.

Biz de seni ozledik. Buralar issizlasti. Ben de gidicem yakinda.

Olur öyle Arada canım üzülme takmamayı öğrenmek lazım...
Kilo konusuna da takılma dikkat edersen çabuk gider kalıcı olmaz

Sabah 5ten beri ayaktayım dün gece de 2 de uyudum.
Yıkılmadım ayaktayım normalde eşim çalışırdı bayramda bizde çocuklarla kvde olurduk. Bu bayram vardiya geceye verdiler fırsat bulup eşimin akrabaları gezdik. Seviyorum böyle olunca sadece her gittiğin yerde yemek yiyorsun üzülmesinler diye

Selam kizlar iyi bayramlar bende bayram gibi degilde temizlik gunu gibi gecirdim tum günü evim toplandı iyi oldu kıza da cis egitimine basladim kavga dövüş gidiyoruz sizler nasılsınız özledim sizi
İyi bayramlar cnm kolay gelsin biri ogrendi gece ciş içinde beni uyandırıyor ❤ bayram sonu digeri ile ugrasacam beni zorlicak cok bagırtgan delitiyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…