ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

55 hayalim seneye kaldı yine :dondurma:

Sadece %3 unun basina geliyomus oda benmisim 😁
Insallah valla simdi sadece oyle dusunmek kaldı hakkımzda hayırlisi insallah ♥
Canim hayirli olsun. Allah tamamina erdirsin. Ne guzel bi kardesi olcak minnosun. Sana kalsa dusun dusun cesaret edemezdin buyuk ihtimal😊

Bu spiral olayi baya tehlikeli bence korunurken ya. Ben cok duydum spiral oldugu halde hamile kalan.

Canim hayirli olsun. Allah tamamina erdirsin. Ne guzel bi kardesi olcak minnosun. Sana kalsa dusun dusun cesaret edemezdin buyuk ihtimal😊

Bu spiral olayi baya tehlikeli bence korunurken ya. Ben cok duydum spiral oldugu halde hamile kalan.

Valla aynen kuzum boyle bile kendimi ne kadar zor alıştırdım :)

Kizlar selam,

Bu hafta extra yogunum. O yuzden kafama gore takiliyorum. Gunde 4-5 ogunu bulabiliyor ve aralarda cikolata ama abartmiyorum.

Haftaya yine diyet moduna girebilirim.

Kizlar yaklasik iki-uc gun kaldi. Tabloyu ilistireyim suraya .

En yakin olan ya da altinda olan yuzde kupasini alir. :rapci:

2275455

Selam kızlar bayram hazırlıklarında bozuldum kaldım.
Oruçlu iken hiç gücüm olmuyor yahu dün spor zahmet cam sildim bugün yağmur yağdı :KK43:
Bilseydim hiç silmezdim. Bugünde evin içindeki ince işleri hallettim.
Arife günü iş yapılmaz derler ama benim evim öyle 3 gün temiz kalmıyor o yüzden yarın sil süpür bayrama hazır olacam inşallah😂😂😂

Yani bende bi tık yok açıkçası çoğunluğa uyarım

Regl olucam iki gündür cok fena sancılar içindeyim tartımda aldi gitti

Yani bende bi tık yok açıkçası çoğunluğa uyarım

Regl olucam iki gündür cok fena sancılar içindeyim tartımda aldi gitti
Buradan tamamen kopmaniz dogru degil ama bu sekilde verim alacaginizi hic sanmiyorum.

Benim icin sadece hesaplama sorun degil ama yogunluktan dolayi gelip sohbet etme imkanim olmuyor.

Siz de gelmeyince hayalet topik olarak yarismaya devam etmemiz sacma olur.

Buradan tamamen kopmaniz dogru degil ama bu sekilde verim alacaginizi hic sanmiyorum.

Benim icin sadece hesaplama sorun degil ama yogunluktan dolayi gelip sohbet etme imkanim olmuyor.

Siz de gelmeyince hayalet topik olarak yarismaya devam etmemiz sacma olur.
Yani bayramdan sonra ben daha dikkatli olucam ama sonrası tatil falan nasil olur bilmiyorum bisey icin sozveremem

Arkadaslar bayram nedeniyle bu Carsamba tarti gununu atlayalim derim. Bana kalkip artilarla gelmeyin. :KK14:

Son tarti gunu 12 Haziran Carsamba gunu olsun. 4. Sezon sona eriyor. Bir toplu degerlendirme yapariz. :rapci:

Ikra meyra Ikra meyra Muttapa7555 Muttapa7555 MIhtar MIhtar Moon Light Moon Light Nyx1 Nyx1

Sarellam Sarellam sen zaten yukleme. :KK49:Ismini listeden silmiyorum cunku 4. Sezonu beraber bitirelim. :KK50:

X