ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

26 mayıs menum

Sabah uyandım gunkurusu suyu ve gunkurusunu yedim

12 de 1 yumurta 3 zeytin az peynir acık cay ekmek

Gun içinde içtiklerim

Limonlu yeşil cay

Maydonozlu zencefilli 1 limon kabuklu cay yaptım ayrı saatlerde 2 kupa içtim

Tilya cayı

20 de kıymalı yaprak sarma 1 kase cacık yarım kase corba 5 catal humus (ekmeksiz)

Siyah cay

Tilya cayı

Sarellam

Sen net bir sonuç almadan bence de düşünme. Ayrıca aile hekimi kan tahlili yapıyor 1 gün sonra da alıyorsun sonuçları. Aile hekimine görüş derim ben. Bizim aile hekimi ilgileniyor ordan biliyorum. Ebe gel kan testi yapalım demedi mi...

Yatmadan Önce Bu İçeceği İçin ve Gün Boyu Yediğiniz Her Şeyden Arının!

Bugün size sindiriminizi iyileştirecek ve vücudunuzdan toksinleri atarak doğal olarak kilo vermenize yardımcı olacak muhteşem bir ev yapımı içecek göstereceğiz.
Fazla göbek yağları sadece estetik bir problem değil aynı zamanda kalp hastalıkları, diyabet ve hipertansiyon gibi pek çok sağlık problemiyle de ilişkili. Fazla göbek yağıyla tip 2 diyabet arasındaki bağ yapılan pek çok çalışma ile doğrulandı ve işte bu nedenle yağlarınızı azaltmanız gerekiyor. Fazla yağı eritmek kolay bir iş değil, ama neyse ki bizim etkili ve doğal bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacak ev yapımı bir içeceğimiz var.
İşte nasıl hazırlayacağınız:

Malzemeler
1 çay kaşığı toz tarçın
1 yemek kaşığı rendelenmiş zencefil
1 çay kaşığı elma sirke
1 adet limon
1 avuç maydanoz
500 ml su

Hazırlanışı

Tek yapmanız gereken tüm malzemeleri blender’a koymak ve homojen bir karışım elde edinceye kadar karıştırmak. Karışımı her gece yatmadan önce için ve kısa bir zamanda çok kilo verdiğinizi görün.

Yediklerinde bir sey yok. Belki ramazandan sonra birden kilo verirsin.

Az su içmek ve uzun süreli açlıklar bize yaramıyor mevhibe .
O yüzden kilo veremiyoruz senin bir de ilaçların var.
Haftaya bende gideceğim kadın Doğum uzmanına bakalım ne diyecek
Yani fatma bana kizacaksin ama bugun

bir kozlenmis biber , bir tatli patates bir kase soya yogurt, bir domates aralikli aralikli latteler ictim.

Kizacagin noktaya geliyorum,

Saat 9 gibi canim asiri tatli istedi. Ulan lucky evde tatli yok ki hepsini dun bitirdin dedim.

Bitter kakao almistim, nescafeye karistirdim. Mocha gibi olmadi ama bir seyler oldu.

Az su içmek ve uzun süreli açlıklar bize yaramıyor mevhibe .
O yüzden kilo veremiyoruz senin bir de ilaçların var.
Haftaya bende gideceğim kadın Doğum uzmanına bakalım ne diyecek
Aynen ama ben 2 litre içiyorumdur sahura kadar benim meto 5 defa ayrı saatlerde az az yemek yarıyor haftada 500 olsada veriyordum inşallah guzel haber alırsın canım haftaya salı bayram cnm

Sutlu çikolata olmuştur

15 dal Maydanoz zencefil 1 limon kabugu suyunu aldım geri kalanını caya ekledim tansiyonu düşük olmayan 1 limonu kullanabilir 3 zeytin kadar kuru zencefil 4-5 kupa suda kaynattım ödem için yag yakıyormuş yarın bakıcam odemim gidecekmi

Usendim bugun limon yapmaya.

Hicbir is yapmadim film bile izlemedim.

Bugun oyle dinleneyim dedim. Sali gunu Londra disina cikacagim.

Carsamba Ispanyol arkadasima gidip capri yapacagiz.

Dun de bara gidip arkadaslarla biraz ictik o yuzden , geldigim zamani hatirlamiyorum.

Senin ihtiyacın yok kilon gayet iyi sadece koruman lazım 55 gördünmü 52 düş yap

3 yeşil erik bugun ara ogun yapamadım buyuk temizlik yap pazar git kardeşim geldi yemek yap koca tencere yaprak sardım kırmızı biber dolması yaptım yordu beni 2 saatimi aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…