ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Hahaha kızmadım hiç merak etme dün tatlı yedim yemek davetindeydik. Ramazan sonuna kadar yeter bana. O tatlıyı nasıl bitirdim birben bir de Allah bilir. Bir soğuk bastı bir sıcak

Hahaha kızmadım hiç merak etme dün tatlı yedim yemek davetindeydik. Ramazan sonuna kadar yeter bana. O tatlıyı nasıl bitirdim birben bir de Allah bilir. Bir soğuk bastı bir sıcak
Bende dun kaymaklı taş kadayıf yedim 1 adet dun yada ertesi gundu

Sen bugun 53 görmüşündür keşke senin kilo bende olsa 57 kadar yolu var
Yok be 52 benim kilommus. 53 siritiyor.

Nasil korkuttuysan kizlari. Nyx artik ugramiyor.

Aynen ama ben 2 litre içiyorumdur sahura kadar benim meto 5 defa ayrı saatlerde az az yemek yarıyor haftada 500 olsada veriyordum inşallah guzel haber alırsın canım haftaya salı bayram cnm
Aynen bende günde 5 defa az az yiyince haftada 700 yada 800gr civarı vermiştim diyetisyenle.
Bayram sonrası onlara başlayacağım kısmetse.
İnşallah dediğin gibi iyi sonuçlar alırım çok sağol

Aynen bende günde 5 defa az az yiyince haftada 700 yada 800gr civarı vermiştim diyetisyenle.
Bayram sonrası onlara başlayacağım kısmetse.
İnşallah dediğin gibi iyi sonuçlar alırım çok sağol
Kizlar yediginiz zaman tek tek yiyeceksin.

Mesela biber patates karistirmadim.

Bir saat ara koydum.

Gibi...

Bir de boyle deneyin.

Boyle oldugu zaman saldirmiyorum yiyeceklere.

Muttapa7555 yla bana her türlüsü kilo tatlının benim odem cumartesi aldi basını gitti 72lere ciktim bugin biraz indi ama hala artı ben anlamadı bu isi

Bakalim yarin kac cikcam artik 2de yiyip yatıyorum cok oturdum mu daha kötü oluyorum

Zaten esas beni mahveden uykusuzluk bence

Ödem ve yag için cay tarifi vermiştim gece yatmadan içip yatılıyormuş

Birde maydanoz cayı süper

Maydanoz gecen yaptim bitti tekrar almam lazim hayırlısıyla su haftayı atlatsak sonrası düzlükvurcam sporun gözüne gözüne
Taze maydanoz la yap canım 15 dal 4 kupa su limon etkiliyorsa seni suyunu al kabugunu tortusunu kat kaynat zencefil sana gelmiyorsa 2 cubuk tarcın at kaynamaya başlayınca 2-3
Dkk sonra kapat kapagınıda kapat dinlesin ılık iç

Günaydın kızlar dün 12 e kadar acildeydim ultrasonla baktı spiral yerinde kan istedi kanda 360 cıktı yani pozitif dış gebelik olabilir 2 gün sonra tekrar gel kanaman olursa hemen gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…