ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Selamlar bugun iftardan sonra baş ağrısi
vurdu beni hala daha geçmiş degil Simdi bi duş alıp sahur yapip yatıcam belki iyi gelir dedim duş

Tatli benimde cok belli olmuyo ramazan diye açıkçası cok kasmıyorum cokta abartmiyorum şişliğim biraz indi
Zaten bayramda regl olcam onu da atlatayim daha Bi asilcam spora da
Haziranın 23unde tatile gitcez 4gun hersey dahil ayvayı yedim o zamana kadar ne yaptım kar yani 5haziran itibariyle sıkı bir şekilde başlıcam en azindan 20gun kacamaksiz bol spor gideyim

İyi geceler bende dunden uykusuzum sahur yapasımda yok aksam börek acılı ekmek hala midemde duruyor ac gibi degilim 1 de yogurt kuru yedim 1.30 salatalık yedim şimdi tılya cayı içip yatıyorum hayırlı geceler

Goodd morninggg ladiess,

Dun okuldan eve gec geldim. Aksam okullari bana yaramiyor. Kendimi durduramadim yemek yerken.

Neyse ki yediklerim oyle hasarli seyler degildi, kozlenmis patates , balik , beyaz leblebi filan ama haftalik yedim diyebilirim.

Stresli bir donemden geciyorum. Telafi edecegim.

Sali gunu gunluk Londra disi gezisine gidiyorum. Belkim hava alirim da kendime gelirim.

Aksam ugrayacagim.

Oruc zamani tatlilari yazmayalim.

A AklinYolu1 vucudun tolere edebilme meselesi mesajını göremedim tatlım

Kizz mevhibeee kac gundur ne konusuyoruz. A , B . C diye.

Ben oruc tutmuyorum ama kimsenin onunde yemek tatli yemem burada da oruc tutan cok baska milletlerden arkadaslarim ama latte iciyorum kusura bakmasinlar.

Selam kizlar nasilsiniz?

Biz pazar gunu yola cikicaz insallah. Once konya. Sonra bayramda istanbul. İlk carsamba tartimi yuklerim buyuk ihtimal ama ikinci carsamba yukleyemem gibi. Musade istiyorum
Aaa olmaz tartini yuklemezsen silerim seniii.

Biz muhtesem yedili olarak dukkani kapatacagiz. Size sinirsiz izin...

Bu arada tasinma isini hallettin mi. O da cok stresli yahu. Bu bayram tatili mi simdi.

İnanırmısın bende dün bütün gün oyleydim ama bugun tam gaz diyete devam :))

Hımm anladım aynı konu devam ediyor yazmıyordum tatlıları mecbur acıkladım kendimi ya zaten tv de ne yicekler cıkıyor zaten orucun anlamıda bu degilmi
Muttapa7555 tv de reklam yada pogram da her seyi izliyoruz ne yemekler ne yemekler neler neler

Valla hanımlar maşallah. Yazışmalarınızı okudum da inşallah herkes istediği kiloya kavuşur. Dün arkadaşlarla iftar sonrası bir arkadaşın çocuğunu eğlendirirken çocuk bana "sen şişkosun biliyor musun" dedi :) Benim kendime söyleyemediğim şeyi çocuk söyledi. 158 boyda 60 kilo hoş olmuyor gerçekten de. Bacak boyu kısa kalın bacak çok fena .Ne oturabiliyorum ne yatakta dönebiliyorum. Ramazan bitince ben de tekrar başlayacağım çünkü 1,5 ay oldu sigarayı bıraktım.Daha önce 57 kiloydum ama şimdi ramazan ve sigarayı bıraktım diye kendime 1 ay müsade vermiştim ama sanırım benim gibi metabolizması yavaş kilo almaya eğilimi olan hanımların hep dikkat etmesi lazım.

Doğru diyorsun canım ama buraya diyet açısından motive olmaya geliyoruz ya diğer türlü aklıma inan ki gelmez yani kırk yıl tatlı yemesem neden yok demem. Eşim zaten tatlı istiyor hergün onunla cebelleşiyorum benim sınav çok yani

Nasıl çocuk o yahu 158 boy 60 kiloya şişko diyebilecek bi çocuk tanımıyorum ben.
Yanlış anlama ama yanında mutlaka muhabbeti yapılmıştır.
Yine sen çok dert etmeden moral bozmadan yol yakınken müdahale et.
Yoksa bizim gibi 155 boy 68 kiloya boğuşursun. Bizzat kendimden biliyorum

24 mayıs menum

19.53 iftar= 1 kase yesil mercimek domates salatalık yesil biber zeytin beyaz peynir

Sahura kadar içeceklerim

Siyah cay
Tilya cayı
Tas kadayıf
Limonlu yeşil cay
Zerdacallı limonlu yogurt
Limonlu su
5 yesil erik
Tılya cayı

25 mayıs sahur yok

Sarellam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…