ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Arkadaslar kimine simit , tatli yaramaz kimi boyle de kilo verir.

Ozelden gonderdigim vucudun tolere edebilme meselesi.

Gordugum kadariyla

sarellam nyx ben ayni tip

fatma mevhibe ayni

ml sen de emziriyorsun diye kisitlama yapamiyorum.

mihtar seni daha cozemedim.

Ona gore beslenirseniz kilo vermeniz daha kolay olur.

Sen sınır koyma kendine ama abartmada
Yemicem dedinmi dah kotu oluyosun
Evet aslında böyle çok güzel gidiyo canım istediğinde yiyorum ama kasmadığım için az yiyebiliyorum bu hafta iştahım pek yok tatlı isteğimi de bastırabiliyorum o yüzden denesemmi diyorm
Haftaya regl şişkinliğim ve tatlı krizim başlar

Bu arada haftada 5 gun spor yapan haftanin spor yildizi olur.

Gunluk yarim saat olmasi tercih sebebi. Daha fazla yaparsaniz sizi tutmuyorum.

Sarellam i etiketleyiniz.
ama bi tane yıldız olsn daha çok motive eder eşitlik durumunda gün sayısına yine eşitlik durumunda fazla yapan yıldız olur desek güzel olurdu

Ucunu kaçırırsam hemen alıyorum ama dengelersem tatlı yerken de rahat veriyorum
Vücudu tanımak ona göre düzen oturtmak önemli of az kaldı bu sezon 3 kilo verip bitirmeyi düşünüyorum ama boyumla kilom arasında 20 sayı olsun diye 5.sezon zorlayabilirim bide öyle denemek istiyorum sonra da yaz tatili, yüzüm falan çökerse bırakırım

ama bi tane yıldız olsn daha çok motive eder eşitlik durumunda gün sayısına yine eşitlik durumunda fazla yapan yıldız olur desek güzel olurdu
Bik bik bik hemen itiraz.

5 günü tamamlayan herkese vereceğiz. Haftanın spor yıldızları. Tablonuz ayrı olacak.

Ayni ben işte. Bana az az her şeyden yemek yarıyor. Karıştırdığım zaman alıyorum.

49.9 a duş bi hevesini al.

Ben 52 yi seviyorum ama pay bırakmak istiyorum.

Benim de burnum akıyor ama aldırmıyorum. :)

Sadece zor kalktım yataktan.
Ben hala yataktayım saat 5 de beni biri durttu baktım kız anne çiş vaarr dedi ben şok hemen koşalım tut tut kızım diye gittik bezi çıkardım hiç çiş yok maşallah benim kızım artık wc ögrendi darısı diger kızıma sanada çok geçmiş olsun işin yoksa uzan tatlım

Boylarımız da aynıydı galba benim ideal kilom da 52 53 insan hep fazlasını istiyo işte

Maşallah kuzuma ben daha başlamadım eğitime zorlanıcam gibi bi his var

Maşallah kuzuma ben daha başlamadım eğitime zorlanıcam gibi bi his var
Oyle deme bende ögrenrmez dedim gece 1 kilo çiş yapıyordu sonra 1 kere çiş yapmaya başladı kıza dedimki annecim uyurken çiş gelirse beni uyandır çişini yaparsın dedim cunki gece bez istemiyordu uyurken çiş yapmazsan bezi giydirmem dedim tamam anne dedi ben yinede her ihtimale karşı şimdilik kilot bez giydirecem kız kilot sanacak gunduz kilot giydigi için çok mıtlu ben buyudum diye ortalıkta geziyor ❤ maşallah benim kızıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…