ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Örnek menüm, içeceklerden içmediğim olabilir yinede hepsini yazdım canım ne isterse onu içerim bir de bu gece sahur yapıcam kan şekerim düştü yine bayadr yapmadım

23 mayıs iftar
Domates çorbası
Zeytinyağlı barbunya
Cacık
1dilim tahıllı ekmek

1 büyük yeşil çay
1 türk kahvesi
1 bardak sıcak süt
1-2 parça fıstıklı bitter

24 mayıs sahur
2 haşlanmış yumurta
2 sivri biber
1 parça beyaz peynir
2 dilim domates
Siyah çay
Tilya çayı

Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555

23 mayıs menum

19.52 iftar = cocukların istegi hamur mayaladım 😂😂 acılı ekmek kasarlı beyaz peynirli bol maydonozlu tepsi börek bol maydonozlu ödem atırır 😂😂😂 mayalı hamuru tepsi boyutunda elim yaglı acıyorum tepsiye yerleştirıyorum 2 adet yapicam 1 tabanına biri harcın uzerini kapatmak için arasına kasar beyaz peynir harcını katıyorum
Bundan ne yemeliyim size danışıyorum 😂😂

1 dilim kasarlı börekten 1 dilim acılı ekmekten domates salatalık zeytin acık cay

Sahura kadar içeçeklerim

Tılya cayı
Limonlu su
Limonlu yeşil cay
Sade nedcafe 2 gun kurusu
Tilya cayı

Sahuru yaparsam yazarım 😉😉

Sarellam Sarellam

Arkadaslar kimine simit , tatli yaramaz kimi boyle de kilo verir.

Ozelden gonderdigim vucudun tolere edebilme meselesi.

Gordugum kadariyla

sarellam nyx ben ayni tip

fatma mevhibe ayni

ml sen de emziriyorsun diye kisitlama yapamiyorum.

mihtar seni daha cozemedim.:KK70:

Ona gore beslenirseniz kilo vermeniz daha kolay olur.
Malesef az ama sık yemek bana kilo verdiren ve şuan onu yapamıyorum ayrıcane yediğinden çok ne zaman yediğim önemli saat 6yı geçince 1 gram oynamıyor malesef

Oyle deme bende ögrenrmez dedim gece 1 kilo çiş yapıyordu sonra 1 kere çiş yapmaya başladı kıza dedimki annecim uyurken çiş gelirse beni uyandır çişini yaparsın dedim cunki gece bez istemiyordu uyurken çiş yapmazsan bezi giydirmem dedim tamam anne dedi ben yinede her ihtimale karşı şimdilik kilot bez giydirecem kız kilot sanacak gunduz kilot giydigi için çok mıtlu ben buyudum diye ortalıkta geziyor 😂😂💙❤ maşallah benim kızıma
Aferin küçük hanıma tebrik ederim mevhibe. Onlar hazır hissettiklerinde zaten zorlanmıyorsunuz.
Hadi bakalım darısı tüm bebelerin başına 😊

Grupta o kadar çok tatlı muhabbeti dönüyor ki oruçlu da olunca insanın canı istiyor hani.
Tatlıdan bahsedenlerin mesajını okumayacağım.
Mesajın başına zararlı içerik tatlı diye yazın. Sizin yüzümüzden tatlıyla aram olmadığı halde canım çekiyor

Grupta o kadar çok tatlı muhabbeti dönüyor ki oruçlu da olunca insanın canı istiyor hani.
Tatlıdan bahsedenlerin mesajını okumayacağım.
Mesajın başına zararlı içerik tatlı diye yazın. Sizin yüzümüzden tatlıyla aram olmadığı halde canım çekiyor

Haklısın fatma ben ramazan bitene kadar menu yazmiycam. Menu kupasi da yok zaten.

36 bedenlerden konuşalım.

Aferin küçük hanıma tebrik ederim mevhibe. Onlar hazır hissettiklerinde zaten zorlanmıyorsunuz.
Hadi bakalım darısı tüm bebelerin başına 😊
Sagol canım daha digeri var onuda bayram sonrasına bıraktım içim daraldı surekli wc demekten hatırlatmaktan 😂😂 birdr sahurda 4 de yattım biri sırtımı durtuyor anne anne baktım ikra anne çişim geldi hadı tut koşalım dedim o uylusuz halimle 😑😑 birde uykusu kaçtı 6.30 kadar yatakta konuşuyor anne buyudum çiş yapoyorum kilot giyiyorum tamam annem hadi uyuyalım sen buyudun aferin ama uyumamız lazım derken 6 da digeri uyandı oda 7 de uyudu uyuyana kadar bıdı bıdı konuştular guluştuler beni optuler bende 7.30 da uyudum 11 de uyandım 😂😂

Arkadaslar kimine simit , tatli yaramaz kimi boyle de kilo verir.

Ozelden gonderdigim vucudun tolere edebilme meselesi.

Gordugum kadariyla

sarellam nyx ben ayni tip

fatma mevhibe ayni

ml sen de emziriyorsun diye kisitlama yapamiyorum.

mihtar seni daha cozemedim.:KK70:

Ona gore beslenirseniz kilo vermeniz daha kolay olur.
Mesaj göremedim ama ben aynı degilim diyorum dedigin gibi degilim canım tatlı tuzlu yerim diyetten dolayı tutuyorum kendimi dun yine helva yedim yazmıyorum cünki başkaların diyetine engel olmak istemedigimden sutlu tatlı da yedim yazdıgım zamanlarda oldu yazmadıgım zamanda tatlı yemesem irmikli helva serbetle yapılıyor önüme getirdilermi yerim yoksa dayanamam eve diyette iken getirtmiyorum yoksa gördügüm an 4-6 catal yıyorum onuda yememek için direngim halde o kadar yemişim 😂😂 un kurabiyelerini yazmadım abartmadıgım surece buraya yansıtmıyorum tatlı yiyeceklerimi pazar gunu yine tatlı var kedi dilli yemicemmi tabiki 1 dılım alırım 😉😉

Haklısın fatma ben ramazan bitene kadar menu yazmiycam. Menu kupasi da yok zaten.

36 bedenlerden konuşalım.
İnan bana tatlı dışındakiler etkilemiyor onuda uzun süren açlığa bağlıyorum.
Ama hani uyarıcı etken oluyor burda tatlı muhabbeti yada resmi görünce :KK43:

İnşallah yanlış anlaşılmamışımdır.

X