ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Aynen ben uzun zamandır alerciyim dr oyle dedi her aksam iç dedi bu yılki alerjim agır vaka dedi dr gözler şiş dudak şiş gittim burayada yazmiştim cok kötuyum diye
Ben yoktum herhalde o ara çok geçmiş olsun. Benim daha yeni geçen yıl baya hasta olmuştum ciğerler falan. Bağışıklık sistemim baskılıyormuş normalde. Hastalıkla beraber nüksetmiş o yüzden çok yeniyim adapte olamadım bi türlü

Yok canım vardın kortizonlu iğne verdi dr demiştim subatta yazmıştım

Muttapa7555 4.30 da degil 4.01 de okunuyormuş aksamı da 7.30 degıl o zaman ramazanda ezan saati degişiyor demekki pazartesi 4.25 de okunmuştu saban ayının son gunu orucu tutmuştum cunki

Aynen ben de. Karnimi doyurduktan sonra aksam az yiyim abartmiyim diyorum. Sonra aksam oluyo. Ben iptal

Allah yardımcın olsun uyumayan çocuk zor yahu
Amin canim sagol. Bana cekmis. Ben de gecenin 3unde kalkip kutu kutu pense oynattirirmisim abuk subuk seyler yemek istermisim. Onun icin kizamiyorum da. yaninda yatsam iki emer bes dk uyur sabaha kadar boyle devam eder de ben sahur icin yatmiyorum ramazanda. Boyle birlikte takilcaz artik kizla

Ben daha bugünün mesajlarına cevap yazamadım. Arşivden çekip alın beni yanlız 1 ay sonra cevap vermek biraz değişik olacak
Alakasız bir durum oluşabilir gibi geldi
Genel olarak yazilan mesajlara cevap verirsin canim. Selam nasilsiniz mesajina cevap verirsen garip olur evet
Veya hic gecmisle ugrasma sohbet muhabbet derken bulmaz mi 500 mesaji?

Ben sahurdan değil de iftardan korkuyorum yaaa... Eşimle anlaştık hafif geçireceğiz diye 1 çorba 1 ana yemek salata yoğurt şeklinde ilerleyelim dedik bakalım açken ne olacak
En iyisi corba yemek salata zaten. Salatayi bol yaparsin. Hadi kalmasin diye diye bolca salata yersiniz. Ben oyle yapmaya karar verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…