ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Evet 2 öneriliyor da @Moon Light gunde 1 içiyor ona ramazan girene kadar gunde 2 iç en azından dedim 15 lisi 15 tl 7 gunluk cnm sen acık ne kadar aldın ve kaç gun gider
Açık canm gramla ne kadar alırsan ama ben 30 tllik aldım yarısından biraz daha fazla var 10 gündür kullanıyorum 3 4 hafta gider diye tahmin ediyorum

Ooo super evet benimde göbek gitti bende belki fazla kilo verirdim ama ilaç kullanıyorum yinede 2 kilo gitti bırakınca geri aldım ilaçta aldırıyor o nedenle mutsuzum kullan canım bacak basen hepten gidecek inşallah çünki yagdan gidiyormuş
Tek tesellim o yağdan gidiyor belki 1 ay sonra falan bacakta fark görürüm sende düzelince tekrar başlarsın

Ben tilya cayini cok duzenli kullanmadim bu arada kizlar. Cok cabuk bikiyorum cunku. Sut yapsin diye rezene anason icerken de artik midem bulana bulana iciyodum oglen ve gece. Bu da oyle olmasin diye cok ustune dusmedim acikcasi.
Ben saraçoğluna çok inanıyorum adam ne dese doğru geliyo bana çünkü bu yaptığım 3.kürü ve hepsi olumlu sonuç verdi
Bunda da etkiyi görünce aksatmadan yapıyorum yapabilsen süper olurdu :KK51:

Sen gidip bu insülin olaylarına bi baktırsana. Sağlık ocağında doktorum yaptırdı sınırdayım. Bi tık üstü insülin direnci...
Açlık kan şekerinin düşük olması normal mi değil diye biliyorum
Hep erteliyorum ama bu dengesizlik yüzünden bu kadar tatlı istediğimi düşünüyorum unutmam inş ramazandan sonraya kaldı gerçi

Kızlar haftada 1 kez güllaç oda çoook incecik bi dilim onun dışında meyve olabilir tatlı niyetine o da 1 porsiyon.
Hayaller hayatlar meselesi bira karnım tokken hep çok iradeli oluyorum acıkınca puff irade falan yalan oluyor
Haftada bir kez ufacık güllaç mı hiç yeme o ne öyle haftada bir yiceksen gömülceksin:KK70:

Ben sahurdan değil de iftardan korkuyorum yaaa... Eşimle anlaştık hafif geçireceğiz diye 1 çorba 1 ana yemek salata yoğurt şeklinde ilerleyelim dedik bakalım açken ne olacak 😁😁😁
Çorba yemek salata yoğurt diyetlik ama bana sıkıcı geliyor 1 çeşit yiyim ama istediğimi yiyim of ne sinir bozucu işler 😄

X