ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bugunde oturma gurubunu yıkattım toz filan oldumu öksuruk oluyor bende alerjiyim ya perdeler yıkandı genel temizlik yaptım gecenlerde
Oh mis gibi bende dün temizlik yaptım. Benim alerji de öksürük hapşırık oluyor onlara alıştım da nefes darlığı çekiyorum gece olunca oturuyorum yatakta hafifleyene kadar

Oh mis gibi bende dün temizlik yaptım. Benim alerji de öksürük hapşırık oluyor onlara alıştım da nefes darlığı çekiyorum gece olunca oturuyorum yatakta hafifleyene kadar
Alerji iğnesi var bana yazdıda dr oyle duzeldim canım kortizonlu bi igneydi

Yaa ay bi kontrolde bi sorayım ben var mı bi olasılık. Belki uygun bulur o tarz bişey. Ben hap kullanıyorum belirtiler başlayınca iç demişti akşam yatmadan önce
Sor cnm cok şukur iyiyim hap fayda etmedi bende yinede iç dedi bu igne seni iyi edecek 2 adet burun spreyl yazdı bırdr sabah ayrı hap aksam ayrı hap ama iğne superdi 2 gun burun akıntısı filan kalmadı sprul biri 1 hafta digeri hazırana kadar kullan dedi hazirana kadar olan burun akıntısını anında kesti

Sorayim ben mutlaka çok sağolasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…