ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bugunde oturma gurubunu yıkattım toz filan oldumu öksuruk oluyor bende alerjiyim ya perdeler yıkandı genel temizlik yaptım gecenlerde 😍😍
Oh mis gibi bende dün temizlik yaptım. Benim alerji de öksürük hapşırık oluyor onlara alıştım da nefes darlığı çekiyorum gece olunca oturuyorum yatakta hafifleyene kadar :KK43:

Oh mis gibi bende dün temizlik yaptım. Benim alerji de öksürük hapşırık oluyor onlara alıştım da nefes darlığı çekiyorum gece olunca oturuyorum yatakta hafifleyene kadar :KK43:
Alerji iğnesi var bana yazdıda dr oyle duzeldim canım kortizonlu bi igneydi

Yaa ay bi kontrolde bi sorayım ben var mı bi olasılık. Belki uygun bulur o tarz bişey. Ben hap kullanıyorum belirtiler başlayınca iç demişti akşam yatmadan önce
Sor cnm cok şukur iyiyim hap fayda etmedi bende yinede iç dedi bu igne seni iyi edecek 2 adet burun spreyl yazdı bırdr sabah ayrı hap aksam ayrı hap ama iğne superdi 2 gun burun akıntısı filan kalmadı sprul biri 1 hafta digeri hazırana kadar kullan dedi hazirana kadar olan burun akıntısını anında kesti

Sor cnm cok şukur iyiyim hap fayda etmedi bende yinede iç dedi bu igne seni iyi edecek 2 adet burun spreyl yazdı bırdr sabah ayrı hap aksam ayrı hap ama iğne superdi 2 gun burun akıntısı filan kalmadı sprul biri 1 hafta digeri hazırana kadar kullan dedi hazirana kadar olan burun akıntısını anında kesti
Sorayim ben mutlaka çok sağolasın...

X