ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Sagol canim size de hayirli sahurlar.
İyiyim idare ediyorum bakalim. Kizimi bi saat uyuttum. Sonra kendi kalkti ben yaninda olmayinca. Simdi onunla ugrasiyorum oyle. Sen nasilsin?
Bende iyiyim cnm kızlar 10 da uydular sahuru bekliyorum şimdi davul calıyor inşallah uyanmazlar

Hayırlı sahurlar ben de yiyip yatarım diyorum sahur menüm 3 hurma 2 ceviz 1 kase yoğurt...
Yalnızım o yüzden kahvaltıyı uğraşmak istemedim
Süper keşke bende yanlız olsam eşim vardiyalı calıştıgında bazen hafif geçiriyordum bu yıl işte yok

Nasıl gidiyor canım havalar tekrar 10 derece duşecekmiş bende halıları yıkamaya göndermiştim ev taşısam haziranda yagmur yagar hatta eylulde yagmıştı
Ahaha bizde bugün ramazan için erişte yaptık kayınvalide ile yağmur bastırdı geçen yılda aynısı olmuştu. Nasıl kurur bilmem...
Zaten biz kadınlar ne zaman hali yıkarsak cam silsek kış geri gelir

Süper keşke bende yanlız olsam eşim vardiyalı calıştıgında bazen hafif geçiriyordum bu yıl işte yok
Ben sahurdan değil de iftardan korkuyorum yaaa... Eşimle anlaştık hafif geçireceğiz diye 1 çorba 1 ana yemek salata yoğurt şeklinde ilerleyelim dedik bakalım açken ne olacak

Ahaha bizde bugün ramazan için erişte yaptık kayınvalide ile yağmur bastırdı geçen yılda aynısı olmuştu. Nasıl kurur bilmem...
Zaten biz kadınlar ne zaman hali yıkarsak cam silsek kış geri gelir
At firina kurut canım aynen yerler sogudu ince halı serdim fayda etmicek 26-28 derece olan hava 10 derece duserse 18 derece oluyor

Ben sahurdan değil de iftardan korkuyorum yaaa... Eşimle anlaştık hafif geçireceğiz diye 1 çorba 1 ana yemek salata yoğurt şeklinde ilerleyelim dedik bakalım açken ne olacak
Hadi inşallah ben corba yok ana yemek ikisi bir arada yıyemiyorum yani ust üstte tuketemiyorum midem almıyor hemen doyarım mesala corba yesem ana yemek kalır o nedenle ana yemek salata yada yogurt yada cacık birinden biri olur

At firina kurut canım aynen yerler sogudu ince halı serdim fayda etmicek 26-28 derece olan hava 10 derece duserse 18 derece oluyor
Ramazandan önce bu bahar temizliği kışlıkları kaldırma halılar falan bitiyordu ne güzel. Bu yıl bi garip montlar bile kalkmadı daha

Senin ki daha iyiymiş pide de almayacağız tam buğday takılacağız... ay hadi inşallah

Ramazandan önce bu bahar temizliği kışlıkları kaldırma halılar falan bitiyordu ne güzel. Bu yıl bi garip montlar bile kalkmadı daha
Ben kaldırdım kıyafetleri sogudu tekrar biı kac tane cıkardım sabah serın oglen sıcak aksam soguk aynen her sene 10 gun önceye geliyor ya ondan cnm 20 mayısta hava düzene girer bence

Senin ki daha iyiymiş pide de almayacağız tam buğday takılacağız... ay hadi inşallah
Ben market ekmegi seviyorum ya tahıllı ekmekleri yiyemiyorum bi ara yedim paket gözümde buyudu ne zaman bitecek diye bakıyorum zaten ekmek az yerim hadi ramazan sana yarasın cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…