ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Selam canim. İyiyim ben şükür. Kizi uyuttum simdi. Tilya cayimi internetten siparis verdim. Kutusu 9.90di. dedim simdi kim bekleyecek haftasonunu. Ama bunun da elime ulasmasi ayni zamani bulacak sanirim
Sen nasilsin?
Cok ıyı aktarda 15 tl bende netten 2 kutu alıcam 10 tl cepte kalsın 2 gune gelir cnm kapıda odeme alıyorum bende kac kutu spariş verdin 4 kutu alsaydın 15 li gunde 2-3 kupa tuketecegiz 4 kutu ıyı bence ıyı sonuc almak için 1 ay kullanılmalıymiş

17 nisan menu

Uyandım limonlu su

11 de tilya cayı

12 de 2 yumurta sarısı zeytın peynir ekmek acık cay

Yesıl cay

300 cc ayran

18 de 1 kase etli kuru fasulye ekmek

20 de tilya cayı

21 de patlamiş mısır soda

23 de yesil cay
Sarellam Muttapa7555

2 kutu aldim canım simdilik. Bitince yine alirim buyuk ihtimal, eger faydasini gorebilirsem. Gunde 2 3 mu iciliyor? Bence de netten al daha uyguna geliyo fiyat.

2 kutu aldim canım simdilik. Bitince yine alirim buyuk ihtimal, eger faydasini gorebilirsem. Gunde 2 3 mu iciliyor? Bence de netten al daha uyguna geliyo fiyat.
Gunde 750 ml diyor 3 kupa yapar ben sımdılik 2 içiyorum yesil cayda içtiğim için 2 tılya 2 yesil cay

En azından menu yazın 1 mesaj 1 mesajdır gunaydın yazın nasılsınız yazın bugun hava guneslı yada yagmurlu aksam ne yemek yapayım yazın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…