ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Yarın mutfak alışverişine çıkıcam hiçbişeyim kalmadı sağlıklı şeyler alıyım bari ve tilya kürü için de altınotu bakıcam burda 1 aktar var inşallah vardır

Mesajları okudum Sarellam keki nasıl yaptın canım ellerine sağlık

Sagol kuzum tadıda cok guzel oldu bitti bile

Muzlu fit kek

1.5 s.bardagı tam bugday unu
Yarım süt light normalde ama ben yok diye oyle yapmadım
1 yemek kasıgi yağ
1 kabartma tozu
1 vanilin
2 buyuk muz
7 hurma
Normal kek yapar gibi yaptım aslinda hurmalarla muzlari makineden cekip ekledim sadece :))

Bastırır tatlı isteğini bence bende bu hafta denicem kesin

Dimi ya hem biraz ara olur gerçi ben ara hakkımı kullandım bu iki hafta telafi olur ama kasmicam sonra saldırıyorum ama sen verdin galba sürpriz diyosun
Tılya kuru yada cayını al derım ıdrara goturuyor bırde olcunu al diyor yagdanda gıdıyormus bakalım ölcumde varmı degısıklik

√ 1 tutam altın otu

√ 10 tane kuşburnu

√ 2 tutam kış ıhlamur

⇒İbrahim Saraçoğlu’nun tilya kürü

Tilya kürü tarifi
750 gr kadar suyu kaynattım ve 1 tutam altın otu, 2 tutam ıhlamur ve 10 tane de kuşburnu ekledim.

Bu karışımı 8 dakika kaynattım ve biraz ılıyınca süzdüm.

Aç karnına günde 2 sefer içtim.

Saraçoğlu, ıhlamurun kış ıhlamuru olması gerektiğini belirtmişti. Öğrendiğim kadarıyla kış ıhlamurunun yaprakları sarı renkte oluyormuş.

Bir de kuşburnunu biraz döverek kullandım.

Tilya kürü ile kaç kilo verdik?
İbrahim Saraçoğlu Tilya kürünü 1 ay boyunca eşimle birlikte uyguladık. Ben, 6 kilo verdim; eşim de 7 kilo verdi. Bu süreçte her zamanki alışkanlıklarımızın dışında bir şey yapmadık. Beni en çok mutlu eden şey de buydu; yediklerimizi kısıtlamadan da kilo verebilmek.

İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü, şimdiye kadar denediğim en etkili yöntemlerden biriydi. Metabolizma hızım yavaş çalıştığı için kilolarımla başım derde giriyor. Sanırım kilom da biraz daha fazlalık var. Tilya kürünü bir süre daha uygulamayı düşünüyorum.

Altın ot filan diyorlar da… Bu yağ yakan, zayıflatan altın otu kürü nasıl hazırlanır, bu da önemli bir konu. Yani, kürü tam tarif edildiği gibi uygularsanız mutlaka sonuç alırsınız. Biz iki farklı cam sürahiye hazırladığım Tilya kürünü eşimle birlikte gün içerisinde tüketiyoruz. Aslında içten içe de yarış halindeyiz. Sürekli diyete başlayıp, yarım bırakan biri olarak bir aylık süreci çok rahat geçirdim.

Ben kürümü tekrarlayıp kilolarıma veda ederken, yağ yakmak isteyen herkese İbrahim Saraçoğlu Tilya kürünü öneriyorum.

Saraçoğlu tilya kürü ile kaç kilo verebilirsiniz?
İbrahim Saraçoğlu, yağ yakan zayıflatan kür ile kilo verebilmeniz için düzenli olarak uygulamanız gerektiğini vurgulamaktadır.

Tilya kürü ile zayıflama bünyeye göre değişmektedir. Genel olarak bu kür ayda 7-8 kilo vermenize yardımcı olacaktır. Ancak bu rakam, bazı bünyelerde 3-4 kiloya kadar inebilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü tarifi, yağ metabolizmalarını düzenleyerek yağ yakımına yardımcı olacaktır.

Bir ay boyunca düzenli olarak uygulanması gerekir.

Beslenme düzeninizde herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yoktur.

Tilya kürünü bebeğini emziren anneler de kullanabilirler; özellikle 6. aydan sonra rahatlıkla uygulanabilir.

Sizler de tilya kürü ile hızlı kilo verebilirsiniz ve aynı zamanda yağlarınızdan da kurtulabilirsiniz

Ya bu tarifin bi sürü çeşidi var malzeme aynı ama oranlar farklı adam programlarda da oranı değiştirip duruyo hangisini yapcam bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…