ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Selam kizlar. Benim istahim fena açık. Asiri asiri asiri yemek yemek istiyorum.

Dun aktar bulamadim. Eczaneye sordum yokmus orda tilya. Haftaya kaldi sanirim.

Kızlar nasılsınız. Kusura bakmayın uğrayamıyorum.
Henüz toparlanmış değiliz. Nasıl bir hastalık anlamadım. Tekrar doktora gidecem sanırım.
Kaptandan haber getirdim.
Ekstra çıkan işlerden dolayı hesaplamaları 28 nisan da değil 8 mayısta yapabilecekmiş.

28 nisan da herkes tartı fotosu atacak ama o net ve mesajlar 8 mayıs da sayılacak. Menü bildiri mi ve tartı son 28 nisan da.
Cok geçmiş olsun canım iyi olursunuz insallah önemli degil ne zaman musaitse o zaman gelir slm söyle opüldünüz

Kuresel grip salgini varmis canim. Bu ara hastaliklar hic bitmiyo zaten. Atlatir gibi oluyosun sonra tekrarliyo. İnsallah cabucak iyilesirsiniz. Tekrar gecmis olsun.
Kaptanin da canı sagolsun. Benim icin bi problem yok

Günaydın kizlar.

Hesapta olmayan işlerim çıktı. Geri geldiğimde mesajlarinizi tek tek okuyacağım ama şimdi ateş almaya geldim ve tek mesaj yazıp çıkacağım:)

Fatmacigimin da dediği gibi her şey ama düzenli anlaşılmak adına tekrar yazıyorum.

3. Sezon için :

1-) 28 Nisan zorunlu tarti gününuz.

2-) 28 Nisan menu bildirmek için son gününüz Sarellam cigim menu kupalarını bana 8 mayısta bildirecek.

3-)8 mayıs mesaj sayımı için son gününüz. 500 mesaj olması tercih sebebi:) 10 gün uzatma yaptım sizin için. Kıymetimi bilin. :)

Ikra meyra arada hatırlatma yaparsın canim.

Kilo aldıniz mi bilmiyorum ama en azından korudugunuzu tahmin ediyorum. Bu da şu aşamada yeterli. 4. Sezona bomba gibi başlayacağız.

Şimdilik hoşçakalin kizlar. Gorisicigiiizzz.

Neyiniz var ki inat etti bu kadar önce sağlık önemli buraya yine gelirsin

Kilo tabiki aldım bırakmaya gelmiyor dağıttım zaten veririm diye
Mesaj olayına sevindim ama sen saymazsın benimkileri zaten

Az kaldı bekliyoruz sonucları opüldün tatliş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…