ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Selam canim. İyiyim ben şükür. Kizi uyuttum simdi. Tilya cayimi internetten siparis verdim. Kutusu 9.90di. dedim simdi kim bekleyecek haftasonunu. Ama bunun da elime ulasmasi ayni zamani bulacak sanirim :KK48:
Sen nasilsin?
Cok ıyı aktarda 15 tl bende netten 2 kutu alıcam 10 tl cepte kalsın 😉😉 2 gune gelir cnm kapıda odeme alıyorum bende kac kutu spariş verdin 4 kutu alsaydın 15 li gunde 2-3 kupa tuketecegiz 4 kutu ıyı bence ıyı sonuc almak için 1 ay kullanılmalıymiş

17 nisan menu

Uyandım limonlu su

11 de tilya cayı

12 de 2 yumurta sarısı zeytın peynir ekmek acık cay

Yesıl cay

300 cc ayran

18 de 1 kase etli kuru fasulye ekmek

20 de tilya cayı

21 de patlamiş mısır soda

23 de yesil cay
Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555

Cok ıyı aktarda 15 tl bende netten 2 kutu alıcam 10 tl cepte kalsın 😉😉 2 gune gelir cnm kapıda odeme alıyorum bende kac kutu spariş verdin 4 kutu alsaydın 15 li gunde 2-3 kupa tuketecegiz 4 kutu ıyı bence ıyı sonuc almak için 1 ay kullanılmalıymiş
2 kutu aldim canım simdilik. Bitince yine alirim buyuk ihtimal, eger faydasini gorebilirsem. Gunde 2 3 mu iciliyor? Bence de netten al daha uyguna geliyo fiyat.

2 kutu aldim canım simdilik. Bitince yine alirim buyuk ihtimal, eger faydasini gorebilirsem. Gunde 2 3 mu iciliyor? Bence de netten al daha uyguna geliyo fiyat.
Gunde 750 ml diyor 3 kupa yapar ben sımdılik 2 içiyorum yesil cayda içtiğim için 2 tılya 2 yesil cay 😉

En azından menu yazın 1 mesaj 1 mesajdır 😉😉 gunaydın yazın 😉 nasılsınız yazın😉 bugun hava guneslı yada yagmurlu 😉 aksam ne yemek yapayım yazın 😉

X