ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Senin yüksek mi tiroidin

Benim tsh degeri yuksek canim biraz 4,5 falan. T3 T4 filan normaldi en son. Ona da bi baktirmam lazim bakalim doktora gidip
Ilıklı kemik suyu almak mantıklı bence bende evde yapiyodum ama saatlerce degil artik yapmıyorum oyle 1saat kaynatayım yeterle olmuyo

Evet cok uzun sürüyo gercekten. Alicam bidahakine karistirmicam. Cocuk hicbi sey yemiyo zaten. Hic degilse daha besleyici olur yedigi 3 kasik
Saçma sapan şeyler düşünüyorum belki oluruna bırakmak lazım ama herşeyi kafaya takıyorum
Aman düşün düşün sonu yok. Birak gitsin. Herkes neler neler yasiyodur. Ben de kayinvalide filan iyi olmasina ragmen yeri geldi cok sacma sapan seyler yasadim. Bi de unutmuyosan daha fena. O icini yer kemirir durur. Sal gitsin.
Taşınma çok güzel bi fırsat senin için yorulucan ama en çabuk da o sürede zayıflayabilirsin çok iyi kullan bu şansı
Hadi bakalim insallah oyle olur

Bugun regl oldum ama tartı da 59.9 gösterdim 1 kg artıdayım kocaman bi göbeğim var pazara kadar 2 kg vermem lazım spor da yapıcam bugun sizde spor ne alemde

Spor falan yok valla bende. Arada yapabilirsem leslie yaptim burda ama 1 mil eve gidince artik
Selam kızlar kocayı işe yolladim geldim buraya adam akıllı bi kahvaltı ettim. Çok iyi oldukahvaltıyı sağlam yapınca acıkmıyorum atıştırmıyorum.
Akşamda hafif şeylerle geçiştirebilirim
Ben de ayni seyi yapiyorum sabah yumurtali filan soyle guzel bi kahvalti. Hatta canim cok istiyosa cikolata filan bi lokma yiyorum arada sabah. Gun icinde erir diye. Aksami hafif gecirebilirsem cok guzel oluyo oyle. Ama genelde geciremiyorum tabi

Yuzdeleri ben hesaplayabilirim sanirsam kizlar
Vardi bi formulu. Eski kilo-yeni kilo bölü biseycikti. Onu bulursam hesaplarim.

Niye utandin kiz. Bildigimiz salataya kuru kayisi falan koyanlar var. Zevk meselesi sonucta

Ben bunu hurmayla denemistim. Geceden bi hurma koydum suya. Sabah suyunu ictim. Ama o yumusamis mıccırık olmus hurmayi mumkun degil yiyemedim. Boyle seyleri hic yiyemiyorum malesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…