ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Zaten olmuyor deyip salmak istiyorum geçtiğimiz sezonun bütün emekleri boşa gitti 58.6ya indim en fazla ama şimdi sabah 60.0 gördüm niye çabalıyorum ki diyorum.
Yine de regl dönemine tutunmak istiyorum çünkü istediğimde kilo verebiliyorum bu dönem gecikmesi vs çok etkiledi
Aynen oyle yap. Hani daha gecen gun 4lu sayilara inmeyi planliyodun. Kaptanla kapiscaktin Ne cabuk vazgectin:KK8:
Regl odemidir o. Geciktigi zaman vucut sisiyo da sisiyo. Verirsin sen bu donem bitince. Bi de haftaya menu de duzenli paylasalim. Ben de bu hafta batti balik yan gider modundayim. Haftaya toparlicam insallah.

Ay 66 olsa halay çekerdim burda yarin insallah o ya da en kotu cuma insallah yani
Ben çok sıkılmışım demek o 2gun mola iyi geldi bana 69.5 gördüm ama dediğim gibi sislikte vardi bu sabah 67.5 gördüm

Hadi bugun asılalım yarin beraber 66 görelim :KK19::21:
Hadi bakalım yarını zorlayalım ben çaylarımı hazırladım. Sirkeli suda hazır akşama Ikra meyra Ikra meyra nin kayısılı yoğurdunu yapacağım

Gunaydin bugun nasilsiniz hanimlarr 😍😍😍
Ay ben cildirmak üzereyiiim. Gorumcem de gelmis buraya 4 yasinda onun oglu var. Kayinvalidenin 9 yasinda ama hareket ve huy olarak 5 yasinda olan bi oglu var. Bi de benim laftan sozden anlamayan kiz var. Kiskanclik zinciri oldu. Bi gunde yoruldum cidden :KK70:

Sen nasilsin

Ben bunu hurmayla denemistim. Geceden bi hurma koydum suya. Sabah suyunu ictim. Ama o yumusamis mıccırık olmus hurmayi mumkun degil yiyemedim. Boyle seyleri hic yiyemiyorum malesef.
Geceden islaniyor canim erik cokta mincirik olmaz 3 murdum erigi cok mincirik olursa suyla blendrla meyve suyu gibi iceriz 😉😉

Sen kahvaltiyi iyi yap o zaman canim ekmegi abartmadan yaparsan super olur bence cunku aksam yemegi yok elma murdum tarifi var gecede yani 22-23 civari zerdacalli yogurt kuru kuru var onu tuketirsin 😉😉
Bütün kürleri kahvaltı ile deniyorum yoksa hem migren hem açlık krizi çekiyorum. Ekmek standart zaten tam buğday 1 dilim bazen o bile bitmiyor 😊😊 sabah doyduğumu hissedince tüm gün yetiyor bana o his

Ay ben cildirmak üzereyiiim. Gorumcem de gelmis buraya 4 yasinda onun oglu var. Kayinvalidenin 9 yasinda ama hareket ve huy olarak 5 yasinda olan bi oglu var. Bi de benim laftan sozden anlamayan kiz var. Kiskanclik zinciri oldu. Bi gunde yoruldum cidden :KK70:

Sen nasilsin
Kayınvalidenin 9 yaşında çocuğu mu var🤔🤔🤔

Sen nasilsin
Huuu kres olmus 😂😂😂 allah sabir versin bende iyiyim sukur 😙😙

X