ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

2 Günlük Ananaslı Cacık Detoksu
Sabah:
  • 2 yumurta
  • 2 dilim peynir
  • Söğüş salata
Öğle ve Akşam:
  • Ananaslı cacık (3-4 yemek kaşığı süzme yoğurdu su ile seyreltip içine 4 parmak kalınlığında ananası rendeleyin)
Ara:
  • 1 su bardağı süt + 10 badem
Benim yaptıgım buydu nilay kececi diye bir diyetisyen yapmak isteyen olursa eger boyle :)
Sen tarcin eklemiyormuydun tarcinda zayiflamaya yardimci hatta tatli isteginide bastiriyor cevizde eklenirse super olur bende bunu 2 gun yapicam aldim ekran fotosu yesil cayla yada ananas kabugu cayi yaparim 😉😉

2 Günlük Ananaslı Cacık Detoksu
Sabah:
  • 2 yumurta
  • 2 dilim peynir
  • Söğüş salata
Öğle ve Akşam:
  • Ananaslı cacık (3-4 yemek kaşığı süzme yoğurdu su ile seyreltip içine 4 parmak kalınlığında ananası rendeleyin)
Ara:
  • 1 su bardağı süt + 10 badem
Benim yaptıgım buydu nilay kececi diye bir diyetisyen yapmak isteyen olursa eger boyle :)
Iki ara ogundemi 10 badem 1 bardak sut canim 😊😊

Sen tarcin eklemiyormuydun tarcinda zayiflamaya yardimci hatta tatli isteginide bastiriyor cevizde eklenirse super olur bende bunu 2 gun yapicam aldim ekran fotosu kahve sevmem yesil cayla yada ananas kabugu cayi yaparim 😉😉

Bencede olur faydası ya cevizden hamileyken tiksindim sonra zar zor yine alıştırdım kendimi cevizli suya baslamak istiyorum bende yarın bugun suyu koyucam geceden bakalim :)

Bencede olur faydası ya cevizden hamileyken tiksindim sonra zar zor yine alıştırdım kendimi cevizli suya baslamak istiyorum bende yarın bugun suyu koyucam geceden bakalim :)
Yok tarcin ekleniyormu senin ananas yogurtta dedim cevizide ilave ederim canim onun faydasi cok var cunki sen diksinmisin ondan 😉😉 yine donersin tabisi 😊😊

Evet bide instagramda gördüklerim dedigin gibi tarçin ve chia tohumu ekiyodu smdi hatırladım :)
Haa chia da ekleniyordu onu sana yazmistim yinede sadeside iyi etki etmis sende super 😉😉 ben meyve olarak yedim oylede faydasini gordum 😊😊

X