ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Marketlerde gördüm ama hangisiydi hatırlayamadım. Büyük marketlerde olabilir.

Depresif soya mocha aldım açmadı. Kafeinsiz olduğu için.

Sen nasılsın doğum günü çocuğu :)
Tabiki kafeinsiz kahve birakmak sigarak birakmak gibi birseydir heralde aliskanlik yapmis o tad sende zamanla birakirsin ara ara 1 defan birsey olmaz gibi geliyor bana esim sigara birakicaksa gunde 10 iciyorsa 2-3 iciyor sende oyle yapsan olmazmi tabi irade ile alakali belki sen icmedende yapabilirsin gibi hissi verdin bana

Babam geldi revani ikram ettim
Ardindan mehmet efendi turk kahvesi simdi yudumluyorum esimle sohbet ediyorlar goze batmiyorum

Ben kahveyi seviyorum mevhibe bu Türk kahvesi değil, nescafe hiç değil . Latte şeklinde olacak. Kafeinsiz beni tatmin etmiyor.

Kafein olan yeşil çay, matcha bir bağımlılık yaratmıyor bana.

Su an bırakayım da ara sıraya sonra geçerim.

Yok yok turk kahvesi anlaminda demedim canim biliyorum kafensiz istedigini yaparsin sen sen otur sifir sin

Selamlar

Sabah
2yumurtadan omletin çeyreği
1kirmizi biber peynir

Ara duble türk kahvesi

Disarda su yeni krem peynir yanında birkaç galeta satılıyor onlardan aldim 100 kalori yazıyodu

Aksam
2kabak kavurması yogurt
5yk nohut yemegi
Salata

Nescafe

Bi soda icicem baska bisey yok
16bin adim ayaklarım kopuyo

Iyi valla molaya ciktım yemeğimi yedim sen napıyosun doğum günün kutlu olsun bu arda mutlu yıllar
Afiyet olmus bile
Napim canim evdeyim havalar sogudu tekrar kizlari banyo yaptirdim . Babam geldi sohbet filan .dogum gunu dileklerin icin tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…