ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bugunku menum

9.30 da sutlu tarcinli zencefilli yesil cay

11.30 da tereyagda sarisi patlatilmamis 1 yumurta yesil zeytin 1 kasik tulum peynir ekmek acik cay

13.30 da sutlu tarcinli zencefilli yesil cay

17 de yogurtlu kabak

20 de zerdacalli yogurt
Muttapa7555

Olur arada oyle git geller canim bugun vermisim artimi

Oyle kafam karisir ya sayfa sayfa okuyup alintilayacaklarimi alintilayip cevapliyorum

Bu agrilar hamliktan mi yoksa kan degerlerin cok dusuk ondan mi canim? Hamliksa eger uzerine git arada bi iki gun dinlenip. Ama kan degerlerinden kaynakliysa once onlarin duzelmesi lazim sanirim. Bi de gercekten istekli olmak lazim yoksa iskence oluyo. Sporsuz gidebildigin kadar gidip sonra da spora baslayabilirsin
Sarellam ve Moon Light kızlar eş olmuşuz öyle bir duyum aldım

Ben bu ara menu paylasmayi dusunmuyodum (bunlar ne, kilo alma topigi sag taraftan der misiniz acaba diye) ama paylasirim belki

Çok sağolun kizlar gitcektim cenazeye ama yok o gücü bulamadim sipsip gözümden akıyo yaş
Bikac gun sonra eşimle gitcez

Benim kızın doktor bugun yokmus yarin goturcem bakalim ne dicek bi bakiyosun iyi bi bakiyosun agriyo diyo acaba distenmi genelde çiğnerken yutkunurken aciyo diyo

Geldim anneme bende

Genelde disten oluyor benim kizin 20. disi cikiyor anne disim diyor cok gecmis olsun diste bogaza kulaga enfeksiyon yapiyor kac yasinda kizin 4 diye hatirliyorum

bende paylaşmıyorum canım çünkü düzgün bi yeme stilim yok midem rahatsız falan ama iyi gelen bir şey olursa söylerim tabi ki

teşekkürler canım sana da kolay gelsin

Hadi baslayalim etiketlemeye
Menü belli mi benim belli değil daha yiyince yazacağım.
Annemin evlenirken verdiği öğüt akşam yemeğine ne pişircem sorusunun cevabını buldun mu gerisi tamamdır
Hakikaten öyle yahu evlilik dediğin akşam yemeğini çözmekten ibaret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…