ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Pilav mi kafeinsiz latte mi.

Latte hicbir zaman yararli demedim cizzy. Ara sira arkadaslarla filan olur ama su an kafeinden temizlenme ihtiyaci hissediyorum.
yok latte veya pilav olması değil üstüste o kadar pilavı yemen şaşırttı latte konusuna gelince bütün gün ban verseler yemek aramam sadece kahve içebilirm

Ciiikk yatamadim yine latte iciyorum. Son lattem kizlar. Yarindan itibaren kafeinsize cevirip zamanla azaltip birakacagim.

Evdeki menengic kahvesini de dokecegim galiba. Sevemedim tadini. Onerisi olan varsa alirim bir dal.
Şekersiz türk kahvesi dışında bişey bilmiyorum ben onda da kafein var

Başınız sağolsun canım Rabbim ailesine sabırlar versin mekanı cennet olsun

Günaydın bende aksam erken uyuyangillerden

iyi geldi bu uyku ogleden sonra anneme gidicem benim kiz kulağım agriyo boğazım agriyo onu yarin bi doktora goturcem bakalim ne dicek bugun yokmus doktoru
Çok geçmiş olsun canım aman çok geciktirme zor iyi oluyorlar ya

Ben sporu seviyorum ama terlemekten nefret ederim yaman çeliski

Eliptik yerine baska bi spor yap canim bence basla guzel sıkılastiriyor. Benim etim asiri yumusak mesela cok cok yapmam lazim aslinda ama malesef bebem hic kendi kendine oyalanmaz. Ya uyurken yapmam lazim ya da aksam babasina postalamam lazim. O da ben yemek bulasik hallederken bile yoruluyor hemen. Azicik buyuseler rahat edicez

Leslie veya zumba filan gibi aletsiz sporlar yaparsan kucugun de eglenir seninle.
Pirinç birde kilo yapmasın gittikçe sayı artıyor 30 pirinçten pilav olur yahu
Di mi 30 tane az buz degil. Bende kirmizi pirinc var daha saglikli diyolla. Onunla yapcam eve gecince ama 30 taneye kadar sabirla gider miyim bilmem
sen bu gidişle bizi geçersin
ooo tebrikler

Kayinvalidede yedim de yedim valla benim kiz yuzunden. Su an kotu hissediyorum hic de gecemem sizi

Ml Gercekten paylasimlar yerlerdeydi. Kati bir kural gerekliydi . Soylediklerim hicbir zaman kisisel degil takim icin yaziyorum ben.

Yemin et.

Almadigim stilettolar da senin olsun.

4 adet kalmis , birini simdi iciyorum. Fakirin umudu 52.5
Tabi ki kaptanim kisisel algilamadim zaten. Haklisin da. Arada bi kayboluyoruz sonra sen heeey nerdesiniz yeni kural diyosun hepimiz patir patir cikiyoruz ortaya ihtiyac da var yani bu duruma
Converse cok siritmaz da ayakkabi artik baska boyut.

Daha bunun 65 i var , 59 u var , 55 i var.

Topige ugramamalari sorunmus demek ki . Nasil kaynastik.
Sorma valla annemler beni iyi ki evlatliktan reddetmemis oyle bi sacmalik icindeydim. Yazik insanlara

Hemen mutlu oldun daha cok yolun var diyosun yani
Sabahki kilom arkadaslar. Beklemeye daha fazla gerek yok.

Latte icmeden once 52.9 dum. 5 ti sanirim. Sonra 5 gibi bir latte icip 52.8 ciktim.

52.8 ile korumaya geciyorum. Bana hayirli olsun.

Darisi basiniza.
Gecmis olsuuun. Hayirli olsun kurtuldun kilolardan kaptan. İnsallah korumada da basarili olursun.

Moon Light bence mesajları tek tek cevapla o zaman 15 mesaj kotan daha kolay dolar

Spor geçen yıl yapıyordum da bu yıl bi sevemedim.
En kötü ihtimalle sabah ev ahalisi uyurken çıkıp yürüyordum ama bu yıl totomu kaldırmıyorum.
Evin içindeki işleri yapınca bile gece kas ağtısından uyuyamıyorum. Hergünüm ağrılar içinde geçiyor o yüzden.
Şimdi ikiye katlamayayım diyorum bahane aslında ama işte yapmıyorum

Kizlar tebrik ediyorum hepinizi. Kaptan eline saglik.
Itiraz etsemmi yuzdelerde 3 gorunuyorum ama yine bilmiyorum diyecem tebrik ediyorum arkadaslari

Yanlis siraya bakiyo olabilirsin
3.sezon hepimiz ara hedeflerimize ulasmis olalim insallah. Hadi bakalim

Bende yaparım diye hayal ediyorum ama benim kızlada cok zor suan bide benimki artık ogle uykusuda uyumuyo eskiden 2 saat uyurdu yaprdım.bende rahat rahat

Ya evet bide muhabbete katıldım ya onunda etkisi var tabii :)
Birazcik daha buyuseler rahat rahat yapariz insallah. Benimki 1 yasinda iste onsuz hareket edemedigim icin disariya cikmayi dusunuyorum. Gerci bebek arabasında duracak mi o da mechul

Valla benim dun yediklerim yaninda sifir sayilir.
Bugun arti gelenler kesin yengecle bir baglantiniz var.
Ben bugun arti geldim o da sayiliyo mu

Benim yengec kocanin ailesinin evindeyim yediriyolar

Lattenin icine tadini sevmedigin menengic kahvesinden ekle. Hem latteyi birakirsin hem menengic bosa gitmez

Günaydın bende aksam erken uyuyangillerden

iyi geldi bu uyku ogleden sonra anneme gidicem benim kiz kulağım agriyo boğazım agriyo onu yarin bi doktora goturcem bakalim ne dicek bugun yokmus doktoru

Gecmis olsun canim insallah cabuk toparlar.
Allah rahmet eylesin canim. Ölüm cok ani geliveriyo. Bizde yillarca annenannem hastaydi hep. Doktorlar ayagi bacagi kesilecek cok yasamaz vs vs birsuru sey dediler. Ondan once aniden dedemi kaybetmistik. Her turlusu cok zor ama hic beklemedigin an daha da zor oluyo. Allah yakinlarina sabir versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…