ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kurallar:

1- Tarti gunleri Carsamba ve Pazar gunleri. Tarti resmi yuklememek durumunda , gerekcesini bildirmeyenler listeden silinir.

2- Artik hedef kupasi ve menu kupasi yok ama her tarti gununde eksi gelmek var.

3- Kilo alan ya da sabit gelen saha disina alinir. :duduk: Yarismacinin saha disina alinmasina sebep olacak kilosunun altina inmesi zorunludur. Saha disi kalmak demek, yuzdesi hesaplandigi halde siralamaya girememek demek.

4- Yuzdelere gore haftalik siralamalar belirlenir.

5- Her sezon sonunda ; ilk uce girenler kirmizi ile isaretlenir. Bknz : Ilk sayfa

6- Her gun paylasimda bulunulmali. Yarismaci basina haftalik mesaj sayisi en az 100 olmali. Unutmayin; ne kadar motive edersiniz , o kadar motive edilirsiniz.

7- Menu arkadaslarinizi takip edin. Dileyen yine gunluk menusunu ve yaptigi sporu yazabilir.

8- Takilacaginiz tek diyet topigi ALL_StaR topigi olmali. Kisisel diyet topigi disinda , baska diyet topiklerinde takilmamalisiniz.

9- Kilo verecegim diyorsaniz , yeterli cabayi gostermek ve takimda yazilanlari takip etmek sizin sorumlulugunuzdadir.

Tam tempoya alismaya baslamistin biliyorum.

Moralini bozma , senin varligin yeter. Bir yerde kirilacak o direncin yine. :KK50:

Hep soyledigim sey.

ALL_StaR in nesi final olacak, bastan finale kaldik. :KK53:
Bi tempo yakalamam gerekiyor artık vardır bi kırılma noktası bulacağım inşallah 😊😊

Simdi 2. sezon sonuclarina gecelim.

5 haftanin

Birincisi : @Nyx1 :sampiyon::sampiyon::sampiyon::nazar:
Ikincisi : Ikra meyra Ikra meyra :sampiyon::sampiyon::nazar:
Ucuncusu: C cizen_bayan :sampiyon::nazar:

Dereceye giren , kilo veren , kilo vermek icin ugrasan ve paylasim yapan arkadaslari tebrik ediyorum. :KK50::KK76:

2. Sezonda moraller bozuldu, kilo veremeyince yemeklere saldirdik, paylasim yaptik ama cogu zaman azalttik.
Iyisiyle kotusuyle , birlikte 5 haftada verdigimiz kilo 18.75 :sampiyon::nazar:

Ortalama verilen kilo 1.875

3. Sezonda korumaya gectigim icin sizinle yarismayacagim ama destekleyecegimden emin olabilirsiniz. :rapci:Ben sizi tutuyorum. :KK70:

Eki Görüntüle 2248083
ellerine emeğine sağlık kuzuum

Gunaydin kizlar,

Dun iki tabak civari karidesli pilav , sebzeli pilav ve hazir patates kizartmasi yedim. Her gun yaptigim bir sey degil ,evdeki biterse zaten bir daha ismarlamam. :KK12:

Bugun +500 ciktim ama bugun dengeleyecegim. Biberim , domatesim ve yesil elmam var.

Ayrica; kafeini birakma gunum. Tabi ki birden birakamam o yuzden Artik kafeinsize cevirme zamanim.

Kocam yengeç yeter o :KK70:
Dolayli olaraktan diyorsun. :KK70:

Tam yazdim buraya haber geldi sevdiğimiz bi abi vefat etmiş cok üzüldüm sığamadım eve sabahtan beri
Annesi hastaydı doktorlar ümit yok diyodu yoğun bakımda yatiyodu
Kendi kalp krizi geçirmiş

Allah mekanını cennet eylesin inşallah

Basin sagolsun . Allah yakinlarina sabir versin. :KK12:
günaydın kızlarrr güzel enerjik bir gün olsun inşallah :KK200:
Gunaydin cizzy,
Senden menu arkadaslarina sarellam ve moon light a yardimci olmani istiyorum. :KK39:
Menulerde birbirinizi etiketleyin .

Günaydın bende aksam erken uyuyangillerden

iyi geldi bu uyku ogleden sonra anneme gidicem benim kiz kulağım agriyo boğazım agriyo onu yarin bi doktora goturcem bakalim ne dicek bugun yokmus doktoru

Gecmis olsun canim. Cocugun hasta olunca zor .

Fatma da kac gundur ondan moralsiz ve halsiz.

Gunaydin kizlar,

Dun iki tabak civari karidesli pilav , sebzeli pilav ve hazir patates kizartmasi yedim. Her gun yaptigim bir sey degil ,evdeki biterse zaten bir daha ismarlamam. :KK12:

Bugun +500 ciktim ama bugun dengeleyecegim. Biberim , domatesim ve yesil elmam var.

Ayrica; kafeini birakma gunum. Tabi ki birden birakamam o yuzden Artik kafeinsize cevirme zamanim.

senden beklenmedik hareketler bunlar

Tam yazdim buraya haber geldi sevdiğimiz bi abi vefat etmiş cok üzüldüm sığamadım eve sabahtan beri
Annesi hastaydı doktorlar ümit yok diyodu yoğun bakımda yatiyodu
Kendi kalp krizi geçirmiş

Allah mekanını cennet eylesin inşallah
başın sağolsun canım allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin
Dolayli olaraktan diyorsun. :KK70:

Basin sagolsun . Allah yakinlarina sabir versin. :KK12:

Gunaydin cizzy,
Senden menu arkadaslarina sarellam ve moon light a yardimci olmani istiyorum. :KK39:
Menulerde birbirinizi etiketleyin .

Gecmis olsun canim. Cocugun hasta olunca zor .

Fatma da kac gundur ondan moralsiz ve halsiz.

tamam canım elimden geldiğince destek olmaya çalışırım

X