ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Çok fazla spor da kaslarda şişme yağabilir canım. Sen epey yürüsün sanırım inşallah iyi bir sonuç alırsın yarın
aynen çok hareketsizken yapınca artı oluyorum yarin insallah olmaz

Ay Allah yardımcımız olsun millet don paça gezdiriyor bişey yok ben gözlerinin içine bakıyorum hemen hasta oluyorlar anlamıyorum ki
hepimizinki aynı

sagol canım bakayim kaptanda bi tavsiyede bulundu tek tek denerim artik

Ayy valla zorladı sizi insallah bu sondur

Ailesine haber verelim merkurun, Saturn ona ceza versin.

Elimden geldiğince girmeye çalışıyorum sadece çocukların hastalık durumunda aksayabilirim onun dışında biliyorsunuz beni
Hastalik durumunda sen dahil kimseye bir sey demiyorum fatma.

Fatma bol hayır duası ediyor arkandan de şöyle okkalı okkalı

Bizim duamizla ona bi sey olmaz.

Grecka konusunda duydum ama kullanmadim. Tadi iyi degilmiss diyorlarrr. Onu da sen dene bana soyle. Gerci ben patatese gecis yapacagim.

Selamlar ailevi sebeplerden dolayı yazamadım A AklinYolu1 mesajları yeni görüyorum bi kısmını göremiyorum cevap yazdıkların gitmiyor gideni de göremiyorum ne olur anlamadım bi fikri olan var mı

Selam cizzy.

Kendi yazdigini mi goruyorsun benimkini mi MIhtar inkini mi.

Yarindan sonra gunluk 100 grami hedefleyin artik sarellam.

Aksamları 30 gunde fit ol diye bi program yukledim onu yapmaya çalısıyorum son kilolara kadar olurmus gibi dusunuyorum umarim yanılmam senin menune bayılıyorum ya nasıl o kadar az yemekle hayatta kalabiliyosun miden kuculdu herhalde artık

Latte ve zeytin bana yardimci oluyor.

Bakalim korumayi basarabilecek miyim . Iste asil mesele.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…