ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bende regl oldum artidayim elim cok sis oludumu odemim oldugunu biliyorum pazar aksami regl oldum ama arkasi gelmedi bugun tam basladi ve pazar gunune gore cok sismis durumdayim ictigim caylarda pek is gormedi +700 :KK43:
Regl zamanı çıkan tartı doğru değil derler bende balon gibiyim ama yedim de gerçi bu şişkinliğin belli kısmı regl bakalım ne zaman olcam bi hafta gecikti
Bugün yürüyüşü aştı bu iş adimsayarim 17bin gösteriyo
Ayaklarım koptu
Maşallah bugünü hafif geçirsen çok artısını göreceksin

Su an da hem dizi izliyorum , hem KK ye giriyorum hem de ders calisiyorum.

+ Sabah once hastaneye sonra okula gittim ve atesim var.

Istenirse yapiliyor yani.

Kimse bana bahane bulmasin artik.

Hicbirinizle arkadasligimizi etkilemez , kimseye paylasim yapmiyor diye darilmam. Kimse de bana darilmasin cunku yarisma kurallari bunlar.

Su an da hem dizi izliyorum , hem KK ye giriyorum hem de ders calisiyorum.

+ Sabah once hastaneye sonra okula gittim ve atesim var.

Istenirse yapiliyor yani.

Kimse bana bahane bulmasin artik.

Hicbirinizle arkadasligimizi etkilemez , kimseye paylasim yapmiyor diye darilmam. Kimse de bana darilmasin cunku yarisma kurallari bunlar.
Cok gecmis olsun hayirdir neyin var

Muttapa7555 Muttapa7555 cok gecmis olsun hemen iyi olsun pasacan
Sağolun kızlar sıpanın öksürük arttı iyice ciğerlerinden derin derin öksürüyor yapmadığım işlemediğim şey kalmadı.... ateş halsizlik dolayısıyla naz niyaz devam ediyor.
Hepten yemeği de kesti zorla kavga gürültü yediriyorum.
Küçüğe bulaşacak diye korkuyorum antibiyotik alerjisi var iyileşmesi zor oluyor diye diken üstündeyim.
Söz de dinlemiyor abisinden ayrılmıyor hiç :KK43:
Strese sokuyor beni çocukların hasta olması

Regl zamanı çıkan tartı doğru değil derler bende balon gibiyim ama yedim de gerçi bu şişkinliğin belli kısmı regl bakalım ne zaman olcam bi hafta gecikti

Maşallah bugünü hafif geçirsen çok artısını göreceksin
bi olunca iner ama tabi dikatli gitmen lazim

Bacaklarım cok agriyo valla bakalim nolcak yarin

Sağolun kızlar sopanın öksürük arttı iyice ciğerlerinden derin derin öksürüyor yapmadığım işlemediğim şey kalmadı.... ateş halsizlik dolayısıyla naz niyaz devam ediyor.
Hepten yemeği de kesti zorla kavga gürültü yediriyorum.
Küçüğe bulaşacak diye korkuyorum antibiyotik alerjisi var iyileşmesi zor oluyor diye diken üstündeyim.
Söz de dinlemiyor abisinden ayrılmıyor hiç :KK43:
Strese sokuyor beni çocukların hasta olması
Ay zor ya alerji olayı daha da zor tabi insallah cabuk toparlar

Bir kisi bile soz verirse devam ederim ama kurallar acik.

Bugun dusunun ona gore kararinizi verin.

1. Yarismaci basina haftalik 100 mesaj yazilir.
  2. Iki tarti gununu es gecmek yok.
  3. Es gecen , arti ya da sabit gelen saha disi kalir.

Yarin gorusuruz. :KK50:
Elimden geldiğince girmeye çalışıyorum sadece çocukların hastalık durumunda aksayabilirim onun dışında biliyorsunuz beni :KK43:

Çamaşır makinası da gitti hepten olur tarafı yok. Yeni makina aldık bugün onu kurmaya geldiler.
Gece çocukla gündüz evle uğraşmak perişan etti beni mutfak dolapların su çekmiş şişmiş :KK43:
Bugün yine 68.4 çıktı tartı :KK43:
A AklinYolu1 bu merkür ne zaman gidiyor anam benim tepemden
Vallahi tam buldu seni bu merkur

Insallah allah şifa versin biran once gecen sene yaz gelse diyoduk yazında hasta oldular hep bakalim bu sene nasil geccek
Ay Allah yardımcımız olsun millet don paça gezdiriyor bişey yok ben gözlerinin içine bakıyorum hemen hasta oluyorlar anlamıyorum ki

19 mart menü
Sabah
Çay 1 yk labne
1 dilim tam buğday
8 yeşil zeytin
1 kase yoğurt
Ara sade kahve maden suyu
Akşam
1 kase yoğurt
1 mandalina boyunda pancar
2yk haşlanmış karabuğday
Karıştırıp salata yaptım yedim
Saat 11 gibi bir kahve daha içerim
Su 2lt olur yatana kadar

Vallahi tam buldu seni bu merkur
Sorma ya peş peşe geldi hepsi çamaşır makinası almaktan vazgeçmiştik. Diğerinin borcu bitince alırız dedik ama 1 gün sonra çamaşır yıkadım su kaçırdı. Dün de taktuk gürültü koptu içinden parça kırıldı sanırım

X