ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

ay o karabugdayin tadı felaket daha doğrusu kokusu denedim hic olmasin daha iyi ama tavada mısır gibi patlatiyolar o nasıldır bilmem

Kimi engelledin cizzyy
ne demek kaptan bu

Az yemek herkese gore degil ben mesela az yedim mi veremiyorum kilo kitleniyo sanirim ama bende 2ogunu seviyorum mesela herkese farkli bisi iyi geliyo

ay o karabugdayin tadı felaket daha doğrusu kokusu denedim hic olmasin daha iyi ama tavada mısır gibi patlatiyolar o nasıldır bilmem

Kimi engelledin cizzyy
ne demek kaptan bu
Soyleyin Merkur'e akilli olsun demek.

Hepimizi engellemis.

Sutlu yesil cayi begenmeyen sen greckayi hic yemez.

Latte ve zeytin bana yardimci oluyor.

Bakalim korumayi basarabilecek miyim . Iste asil mesele.

Ben koruyabilcegini dusunuyorum ya iradelisin sen
Az yemek herkese gore degil ben mesela az yedim mi veremiyorum kilo kitleniyo sanirim ama bende 2ogunu seviyorum mesela herkese farkli bisi iyi geliyo

Karatay diyetini biliyosundur bak oda guzel bana iyi gelmisti ama suan is yerinde saatlerim her zaman aynı denk gelmiyo ben yapamiyorum oda 2 ogundu

Ben sütü sevmiyorum zaten yanlislik orda bi senin su chai latte iyi o da bol baharat belli olmuyo kokusu

Chai latteyi severim. Hem tatli yerine geciyor hem de kis aylarinda iyi gidiyor.

Karatay diyetini biliyosundur bak oda guzel bana iyi gelmisti ama suan is yerinde saatlerim her zaman aynı denk gelmiyo ben yapamiyorum oda 2 ogundu
Benim iradem yas pastayi gorene kadar.

O aralarda 14 kilo aldim yahu . Toplamda 37 kilo yapiyor.

Kimi engelledin cizzyy
ne demek kaptan bu
Ay ben niye sevdim bu karabuğday ı zevksizmiyim neyim.
Ben her türlü yerim yani kafamda tarifler uçuşuyor bulgurun yerine kullanıp yapacağım
Ben sıcak yemek olmadan doymayanlardanım normalde ama bunu yogurt pancar karıştırıp yedim sevdim yani karnım da ilginç şekilde doydu

Sarellam plank denedin mi hiç bi araştır bakalım sevecek misin

Kinoa da guzel ince bulgur gibi.

Beklenen soruyu soruyorum neden ince bulgur , kucuk bulgur degil.

Kimi engelledin cizzyy
ne demek kaptan bu

Ya bak yine oldu kız kimseye dokunmadım bisey yapmadım valla niye oldu anlamadım başkanın mesajını da alıntı aldım o da olmadı pofff

Chai latteyi severim. Hem tatli yerine geciyor hem de kis aylarinda iyi gidiyor.

Olsun sabah aksam yaş pasta yicek halin yok ya bi kereden bisey olmaz arada diyette mideyi soka ugratmak lazım
Sarellam plank denedin mi hiç bi araştır bakalım sevecek misin

Hemen bakiyorum merak ettim canım :)

ben biseye bağlı kalmak istemiyorum ordan burdan iste kendime gore uyarmıyorum arada detox yapiyorum falan bisiler

ben bal koymuyorum içine sadece baharat bi de direk sütle kaynatıyorum baharatı biraz bekletip süzüyorum daha güzel oluyo sanki

Sıcağı cok kokuyo bende salatasını yapmistim yenmicek gibi degil ama olmasa da olur

Olsun sabah aksam yaş pasta yicek halin yok ya bi kereden bisey olmaz arada diyette mideyi soka ugratmak lazım

Hemen bakiyorum merak ettim canım :)
Aynen oyle sabah ogle aksam yas pasta yiyordum. Fatma biliyor.

Bence bulgurun imajı için yapmışlar malum köfteler kısırlar ince bulgurla olur yiyin ince kalırsınız kafasıyla yani
Cetvelle olcemedigimiz surece ben o bulgura ince demem.

ben bal koymuyorum içine sadece baharat bi de direk sütle kaynatıyorum baharatı biraz bekletip süzüyorum daha güzel oluyo sanki
Bali kim koyuyor ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…