ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bana da uyar

Evet moral bozuk olunca bütün istek gidiyo vazgeciyo insan en önemli sey motivasyon onun için de buraya yazmak motive ediyor birbirimizi kaçamaktan durduruyoruz veya spora motive ediyoruz falan
Bu hafta ben de aktif olamadım ve yaşayarak anladım gerçekten doğru paylaşım yapınca eksiye geçiyorum o yüzden yicek planım pek yok bu hafta sadece günlük düşünücem ama paylaşımlara döndüm bakalım çarşamba nasıl olacak

Eline saglik canim herkese bol eksiler diliyorum

Ooo 2.70 cok iyi vermisin carsambaya kilon duser insallah canim

Bugunku menum

Uyaninca sutlu tarcinli yesil cay

12 de yarim sikma yesil zeytin acik cay az suzme peynir

1. 30 da sutlu tarcinli yesil cay

19.30 da mangal yapmadik kizlar durmayinca eve geldik- patetesli havuclu bezelyeli tavuklu garnitur kucuk kase 4-5 kasik salata

23 de sutlu tarcinli yesil cay

Aynen çarşambaya toparlayalim gidim gidim gitmesin soyle bi sokulelim gari

Kadınları mahveden hormonlar zati yok regl oncesi yok regl yok yumurtlama yok gec kaldi yok erken geldi

İyiyim vallahi işten yeni çıktım eve gitmeye çalışıyorum sen napıyosun :)
Oohh ev donuslerini cok seviyordum ozledim calisma hayatini disardaydik kizlar ata bindiler daha dogrusu biri korktu .biri cok sevdi ata bile binmek istedi agladi neyseki bindi cok mutlu oldu. sonra eve geldik kizlarda huysuzlastilar ati sevmeyen cok agladi. Eve geldim yemek yap kizlari doyur simdi uzaniyorum 3 saat gezdik biraz ayakta durduk derken ayak altim zonkluyor haftada bir cikmanin iskencesi oluyor unutuyor vucut disarda gezmeyi

Aynen çarşambaya toparlayalim gidim gidim gitmesin soyle bi sokulelim gari

Kadınları mahveden hormonlar zati yok regl oncesi yok regl yok yumurtlama yok gec kaldi yok erken geldi
Bende bugun regl oldum eve geldimki olmusum agrim vardi hazirlikli gitmistim nolur nolmaz diye .

Aynen guzel kilo verdin yavasta olsa verdin 69 gormeye az kaldi ❤

Ben de burdayım ama yazacak bişey bulamıyorum bi ruh gibiyim
Arkadaşım bizler canlı kanlı insanlarız bazen duserız bazen kalkarız hersey dört dörtlük duzenlı bir sekılde her zaman tıkırında gıtmez olabılır..
Önemli olan farkında olmak ve tekrar bısmıllah demek
Cumartesi gunu
5 tane kuru pasta
Bır paket Ülker cıkolata yedım
Bir tabak da cekırdek cıkledım hemıde tuzlu
Yetmedi bu bana battı balık yan gider dedım aksamdan kalan brokolımı ve dört kasık bulgur plavımı saat on bucukta yedım...
Ne yapayım bugünde kalktım hıcbırsey yemedim cok hafıf atlattım gunu..
Bir hafta kacamak yok...
Gayet ıyısın senin kılona gelmek ıcın yırtınıuoruz surda ...
Bizden 3 sıfır ondesın sılkelen bısmıllah de ve kendine tekrar ınan sil bastan tekrar ayağa kalk...
Öyle Boyle bitecek bu yol...
Bak kaptanın @otur Sıfır nasıl bitirdi bıxımkıde bıtecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…