ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Hep unutuyorum ml daha once de sordum galiba.

Senin insulin direncin yok ama mide sorunun var miydi?

Aslinda herkes kilo vermesine engel saglik sorunlarini yazsa ben de excele eklesem iyi olurdu.
Mide sorunum da yok kaptanim. Tiroid var bi. Onun ilacini da surekli unutuyorum icmeyi. Bi de tansiyonum düşük. Bunun disinda bi rahatsizligim yok bildigim

Sağol canım mont giyip çıktı ama önünü kapatmamış sıpa birde gidip arkadaşlarıyla taşa mermere betona oturmuşlar birden kötüleşti

Bende 3te yedim yemeğimi
Aksam icin evdekilere mercimek yaptim
Kızda yedi simdi yemegini 1yk kadar mercimek birakmis onu attim ağzıma

Duble türk kahvesi içmiştim
Temizliğe giriştim biraz
Açlık yok şuan olursa süt icerim

iyiymis arada bi kahve dağıtın de
Onu da cafelerde veriyorlar arada.Geri cevirdigim gorumemistir tabi ki.
Mide sorunum da yok kaptanim. Tiroid var bi. Onun ilacini da surekli unutuyorum icmeyi. Bi de tansiyonum düşük. Bunun disinda bi rahatsizligim yok bildigim
Limonlu su iyi gelmez sana ama miden hassas degilse elma sirkesine baslayabilirsin hatta ayin 21 i tam zamani .

Sabahlari , bir tatli kasigi elma sirkesini bir bardak suda sulandirir. 3 ila 7 gun arasi kullan.

Ohh güzel havanın hakkını vermişsiniz vallahi ne güzel cocukla cok zor oluyo çalışmak
Bu avm iside evli çocuklu icin cok zor allah yardımcın olsun valla

Aynen ya evimde kalamıyorum o daha da zor oluyo böyle göçebe gibi cok gec saatler

Sağol canım mont giyip çıktı ama önünü kapatmamış sıpa birde gidip arkadaşlarıyla taşa mermere betona oturmuşlar birden kötüleşti

Toparlar insallah hemen. Gecmis olsun tekrar canim.
Tamam onu da yapiyim o zaman

Bugun hasladim limonlari. Yarin onu icicem bakalim etkisi ne olacak.

Selamm,

Simdi iyisin degil mi?

Super kilonu da korumussun.
Teşekkür ederim daha iyiyim dikkat ediyorum ve şunu anladım sağlık her şey. Lütfen kilo verirken sağlığınıza dikkat edin. Bu da kamu spotu olsun :)

Teşekkür ederim daha iyiyim dikkat ediyorum ve şunu anladım sağlık her şey. Lütfen kilo verirken sağlığınıza dikkat edin. Bu da kamu spotu olsun :)
Cok yemek de her zaman saglikli olmak degildir.

Dengelemek onemli. Bunu basardigimiz zaman ne kilo aliriz ne de kilo veririz.

Ben de Carsamba gunu korumaya gececegim. Ne olacak merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…