ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Aynen lorlu tulum peynirli patatesli ispanakli D borek kiymali borek aynen ofki ne off oldu + 500 :) detox liyorum

Kızlar selam 3 gün önce annemle babam geldi tatlılar yemekler tahmin edersiniz zor tutuyorum kendimi ama arada kaçıyor bugun baya kaçacak mesela
Hastane falan derken günler nası geçti anlamadım bugun de temizliğe kalkıştım yemek falan anca şimdi oturuyorum kızı doyuruyorum
Öyle fazla kaçamagım yok ama 58.5ta takılı kaldım resmen buda moralimi çok bozuyo o yüzden bugün diyet falan yok izin gibi bişey yaptm

İş durumları ne zaman halloluyor senin üstüne alma bu dönemde yeter bence :)

Yarın yapsaydın daha iyi olurdu sanki canım ama yine de bozma moralini olur mu yarın kaldığın yerden devam edersin...
Bazen bana da oluyor bugün yiyeyim dediğim. Ben birde gizlice diyet yapmaya çalışıyorum. Vücudu şaşırtmak lazım takıldığım dönemlerde durmak yok yola devam

Bütün erkekler aynı sanırım bizde hep aynı sorunu yaşarız malesef kavga da ederiz hep sebebi de aman yapan var deyip beni sallamaması....

Gitme durumun olursa bize haber ver olur mu

Saol canım merkür bana kafayı pis taktı
Ben çok anlamam ama kaptan sağolsun aydınlatıyor beni

Bu arada ben de mersin tarsusluyum
Sıkmaya da bayilirim. Ikra meyra afiyet olsun. Arada olur oyle.
Anammmm topik tümden memleketimmiş de haberim yok niye gözümden kaçtı ki acaba....
Gerçi ben şuan mersinde yaşamıyorum sadece yazları gidiyorum ama olsun memleket candır :)

Sabah
Muzlu kuru meyveli yulaf lapası yedim

İkindi
Yarım gözleme
2 şekerpare (sevmem ama tatlı işte)

Akşam
Yemek yemem ama
Tavuk göğsü yerimm

Gün içinde limonlu su
2 Yeşilçay
Bak sana bi tavsiye eğer illaki yiyeceğim diyorsan sevdiğin şeylerden ye ki nefsin körlensinsırf tatlı olsun diye yeme yani :)

Ben de gizliden yapıyorum kesin diyettesin falan diyolar hayır deyip ikna falan ediyorum o da kötü
2 3 gündür fazladan yürüyüş dikkatli beslenme ve kıpırdama yok hala regl olmadım belki onun etkisi vardır ama izin vermek istiyorum istediğim kadar yemek, bugun az yiyip yarın da atıştırcagma bugun yapim gitsin

Artık olmuş üzülmeye gerek yok afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…