ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Evet kuzum şu anlık memnunum problem yok ama tartılardan çok çektim o kesin

Sen saha dışıysan veee yine birinciyim ama sondan
Tebrikler kızlar
Cok ugrastiniz kizlar. Caninizi sıkmayin. Yarin iyi bi eksi cikarsiniz bence bugunku acliktan sonra
Bide bunun gece yemesi var eksi cıkarıcam da gözüm döndü açlıktan çarsambaya kadar toparlamayı düşünüyorum en azından 58.6yı gecmeyi cunku anca hastalanırsam rahatlarım

mevhibenin cayi :) cok guldum kiz ama mevhibenin cayi gercekten iyi gelicek 3 kupa yap canim daha etkili oluyor tadinini begendinmi :)

ananas askimi yoksa super canim :)tebriklrr artik gitsin 67 li rakam
Valla ananasın da vardır illaki ama 2 öğün yiyorum. Sabaha daha doğrusu öğlende sağlam karnımı doyuruyorum akşam da hafif geçiriyorum işe yarıyor 3 gündür bu taktikde ilerliyorum ama bugün akşam balık yedim.
Yarın yine kaldığım yerden devam

mevhibenin cayi :) cok guldum kiz ama mevhibenin cayi gercekten iyi gelicek 3 kupa yap canim daha etkili oluyor tadinini begendinmi :)
Hadi içilmeyecek gibi değil ben neler içtim bir bilsen :) yemeklerden önce dedin ya 2 öğün yiyorum öğün dışında da içsem yatmadan önce olur o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…