Leyla ile Mecnun Trt 1

İsmail abinin hastasıyım
Adamda macera bitmez
Yazık Leyla ile Mecnuna aşklarını sadece bir bölüm yaşıyabildiler
Hem onlardaki de ne aşkmış be , bi beraber oldular diye borsa çöktü , herkesler kavga etmeye , hatta kıyamet bile koptu , zavallı aşıklar

hani diyolar ya "seni dünyalara degismem" geçen bölüm çok net görmüs olduk..

behzat ç ve leyla ile mecnundan ortak bölüm geliyor!!!:66http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalYazar&ArticleID=1047084&Yazar=CEM ERCİYES&Date=25.04.2011&CategoryID=41

Son düzenleme:
behzat ç ve leyla ile mecnundan ortak bölüm geliyor!!!:66http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalYazar&ArticleID=1047084&Yazar=CEM ERCİYES&Date=25.04.2011&CategoryID=41

Nasıl ortak bölümmüş yaa,hiç duymadım ben,:44:

Olursa süper olur ama,ikisi de çok doğal ve eğlendiren diziler...bayılarak izliyoruz...

Nasıl ortak bölümmüş yaa,hiç duymadım ben,:44:

Olursa süper olur ama,ikisi de çok doğal ve eğlendiren diziler...bayılarak izliyoruz...

mecnun babası ,mecnun, ismail ,bakkal erdal ve yavuz bir cinayete karışacaklarmış yanlışlıkla behzat ç. de onları göz altına alıcakmış. 4 Mayıs’ta Leyla ile Mecnun, 8 Mayıs’ta ise Behzat Ç. ortak bölümleri yayımlayacak.

Ayy çok güzel o zaman,yine gülmekten bayılırız artık ...harika bi haber,teşekkürler.......

Biri Ankara dizisi , biri istanbulda çekilen dizi
Mesafeleri kısaltacaklar desenize

Son düzenleme:
ALLAHım bu İsmail abi bu kadar mı komik olur yaaa,yine kırdı geçirdi bizi,

Kıyafetlerini kim ayarlıyosa çok süper oluyo,hele bakkalla birlikte motora bindiklaeri sahne ölddürdü

beni gülmekten,pilotların taktığı gözlükler falan o biçim,

Bir de Leylaya da çok güldüm ben bu bölüm,o kötü kadın kahkahası atmaya çalışması ve siyahlar

içinde Özlem Tekin şarkıları söylemesi çok eğlenceliydi,

Mecnuna yapışan adam da ayrı bi dert,İsmail abinin ailesinde kişisel gelişim koçu yokmuş ya ona da

çok güldük,hayret ettik,:86:

Hırsız Yavuzdan da sosyal mesajlar ve gündemden olaylar dinledik,petrol fiyatları düşmüş ve Libyaya

gökten çiçek yağmış gibi,bunlar da izleyiciye mesaj verme amacında güzel şeyler bence,

Diğer diziler gibi boş boş diyaloglar üretmiyolar en azından,

Mecnunun yoga ve spor yapan tiplemeleri çok komikti,Kızların Ak Sakallı Dedeyi görüp bayılmaları,şu

teslimat muhabbeti,dedenin Leylayla Mecnunun arasına oturup yaramaz çocuklar gibi dırdır

etmesi,ikisinin öpüşmek için dedeyi öpmek zorunda kalmaları hepsiii çok çok komikti,

Ve acı son,sanırım Behzat komserim bu olayı çözecek...

"evet gelişsel kişilim uzmanı olabilirsiniz ama başkalarının eşyalarına el sürmemekten bakıyorum kendinizi almakta çok zorlanıyorsunuz."

hahahahahushudhuıeuhuhueheuheuehue
çok güldüm yahu
11 bölüm cidden güzeldi.
Erdal Abi umarım bi kaç bölüm daha bu işitme sorunu yaşar
sdhıdhdhıdhauhauahuaha

akşamki bölümü ben de çok beğendim. seviyorum ben bu diziyi.
en son o adam öldü herhalde, behzat ç. ile konuyu burda mı birleştirecekler acaba. :26:
biri ankara biri istanbul dizisi, nasıl olacak onu da anlamadım ama söylenenler doğruysa muhteşem bir bölüm olur

Bence de iyi oldu bu anten kulaklar...

Aynen katılıyorum tadından yenmez,ya da tadından izlenmez...

Bu arada ismail abi beni öldürüyor güldürmekten
Bir insan o kadar etere rağmen güç bela bayılır mı yahu
Hayranım sana , favorimsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…