Leyla ile Mecnun Trt 1

Delimavi bu linki Behzatın konusuna da eklesene,hem dizinin reklamı olur,daha çok kişi tanışır bu muhteşem diziyle...:nazar::82:

behzat ç. nin sayfasına ekledim inşallah daha çok kişi izler reytigler artar bizde mahrum kalmayız dizimizden.

dizinin erken saate alınması gerek ben sonradan izlemek zorunda kalıyorum, çok yoruluyorum uykum geliyor izlerken uyuyup kalıyorum:KK75:

dizinin erken saate alınması gerek ben sonradan izlemek zorunda kalıyorum, çok yoruluyorum uykum geliyor izlerken uyuyup kalıyorum:KK75:

Evet ya ben de,çalışan insanlar özellikle pek izleyemiyo sanırım,çok geç bitiyo...erkene alsalar keşke...:KK61:

Bugün Behzat ve ekibi var kızlar dizimizde,yaşadık valla..........:KK52:

Bugün Behzat ve ekibi var kızlar dizimizde,yaşadık valla..........:KK52:

dediğin gibi oldu azul. yaşadık.:KK52:
çok güldüm bu gece. bugün çok sıkıntılı bir gündü benim için ve böyle bir bölümde tüm stresimi attım.

bu iki diziyi birbirine kim yakıştırdıysa allah razı olsun ondan. pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum. o gün daha çok güleceğimize eminim.:KK52:

bu arada behzat`la harun`un hiç küfür etmemesi dikkatimden kaçmadı. :KK34:

bende son hazırlıklarımı yaparken başladı valla uyuya kaldım hayal meyal hatırlıyorum ...
şimdi netten bakacağım ..

bende netten bakıcam ama trt nin sayfasında yenisi yok henüz başka yerlerde açılmıyor filitreye takılıyor ve açılmıyor

ben buldum seyrediyorum ilk 15 dk falan izlemiştim o kısımda yoklar biraz ileri sarıp izleyeceğim şimdi :KK1:

tesadüfen geçen hafta izlemiştim bu diziyi..acayip komik bişeymiş yaaa..:KK52::KK52:
dün de izledim ama reklam arasında uykuya yenik düştüm maalesef..:18:

Erdal abinin hapishane firarı , Coen kardeşlerin O Brother, Where Art Thou? filmine göndermeydi. Ben tesadüfen dizi başlamadan hemen önce izlemiştim filmi :) yoksa bu kadar gülemezdim :))) Bu bu bölümde her zamanki gibi süper ötesiydi. Bu arada aklımdayken ikinci bir göndermeyse bir zamanlar cine 5 te yayınlanan the Oz dizisine olmuş , çokta güzel olmuş.

ben ismail'in kaçmak için laz şivesiyle konuşmasına bayıldım :KK70: karıştırıysun karıştıraysun ya ben bunu beceremiyorum ondan anladın dimi diyo:KK1::KK1::KK1:

dediğin gibi oldu azul. yaşadık.:KK52:
çok güldüm bu gece. bugün çok sıkıntılı bir gündü benim için ve böyle bir bölümde tüm stresimi attım.

bu iki diziyi birbirine kim yakıştırdıysa allah razı olsun ondan. pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum. o gün daha çok güleceğimize eminim.:KK52:

bu arada behzat`la harun`un hiç küfür etmemesi dikkatimden kaçmadı. :KK34:

Valla benim de dikkatimi çekti küfür etmemeleri ama onların yerine Mecnunun babası a........ deyip

kaldı,yani yine bir yerlere gönderme yaptılar,anlayan anladı,:KK34:

Bir de bi yerde bi biiiiiiiiiiiipppppp yaptılar ama kimdeydi hatırlayamadım...

Erdal abinin hapishane firarı , Coen kardeşlerin O Brother, Where Art Thou? filmine göndermeydi. Ben tesadüfen dizi başlamadan hemen önce izlemiştim filmi :) yoksa bu kadar gülemezdim :))) Bu bu bölümde her zamanki gibi süper ötesiydi. Bu arada aklımdayken ikinci bir göndermeyse bir zamanlar cine 5 te yayınlanan the Oz dizisine olmuş , çokta güzel olmuş.

Evet ben de diyorum bu sahneler tanıdık ama hangi film acaba diye düşünüyodum,o sahne çok çok

güzeldi,tırsmış hallerine hele de bakkala çok güldüm,:KK60:

Oz dizisini bilmiyodum orayı tam anlayamadık sanırım ama genel olarak yine çok eğlenceliydi,o ölen

adamın vicdan azabı olarak Mecnunun başında dikilmesi de hem eğlenceli hem de düşündürücüydü,

Haruna ne demeli,Dedeyi görünce nasıl korktu safım,:KK1:

Behzat da hepsini arabaya sığdırmayı başardı ya ona da helal olsun,:KK66:

Umarım yeni bölümünde de devam eder hikayenin sonu...

ben ismail'in kaçmak için laz şivesiyle konuşmasına bayıldım :KK70: karıştırıysun karıştıraysun ya ben bunu beceremiyorum ondan anladın dimi diyo:KK1::KK1::KK1:

Ya İsmail abi zaten başlı başına bi komedi,yine formundaydı iyi güldürdü bizi sağolsun...:nazar:

X