Leyla ile Mecnun Trt 1

Valla ben de netten baktım ama bulamadım fragmanı,belki daha çıkmamıştır...:44:

bu hafta maç var diye yokmuş eskiden sürekli tekrar koyarlardı şimdi tekrarını gecenin bi körüne koymuşlar. zaten yönetmeninde ayrılacağı söyleniyo inşallah yayından kaldırılmaz...

bu hafta maç var diye yokmuş eskiden sürekli tekrar koyarlardı şimdi tekrarını gecenin bi körüne koymuşlar. zaten yönetmeninde ayrılacağı söyleniyo inşallah yayından kaldırılmaz...

Hadi yaaa,niye ayrılacakmış ki?ya inşaALLAH bitirmezler diziyi,böyle komedi hayatta olmaz bi

daha,çok eğlenerek izliyoruz,çok tadında espriler sosyal mesajlı sahneler var,ve baya da tuttu yani

facede falan baya takipçisi varmış öyle diyolar yani,umarım haftaya yeni bölüm olur...
:84:

bende ekşi sözlük okudum ymnetmenin %99 ayrılacagını yazmışla bende çok beğenerek izliyorum süper bi iş.

Önceden oluyodu ama şu sıralar ben de göremiyorum,sanırım maçlar falan başladı ya onlara daha

çok yer veriyolar çok tutulduğu için...

Pazar günleri 17.30 da tekrarı var diye gözüküyor Trt'nin yayın akışında
ama daha hiç başladığına denk gelmedim

Bende şuanda izlemekteyim
İsmail abi çok saf , çok tatlı ya
Hele mecnun , o taşları satın ala ala boynu ağrıyacak

Son düzenleme:
Bu okunmuş taş olayı çok komikti,bir de sınıf sahnesinde Mecnuna çok güldüm yaa,resmen ilkokul

çocukları gibiydi...

İsmail abi yine kılıktan kılığa girdi,bizi de kırdı geçirdi...

Yine sosyal mesajlar vardı bu bölümde,'baba beni okula gönder',nesli tükenen Akdeniz fokları

falan,güzel oluyo dizinin böyle mesajlar vermesi...

Mecnunla leylanın yolun ortasında birbirlerine aşklarını ilan etmeleri güzeldi

Leyla: Bende seni seviyorum ulan
Mecnun : Ulan mı

Evet son sahne gerçekten çok doğal ve duygusaldı ,ne güzel sarıldılar kavuştular,ama ilerleyen

bölümlerde kesin biri ayırır yine bunları...

yok böyle bi dizi yaa İsmailin giyinişine hastayımmm espriler çok hoş çok yerinde Leylayada bayılıyorum Mecnun'un söylediği ''Sevdalılar beni anlar'' çok aradım ama bulamadım olan var mııı ?

yok böyle bi dizi yaa İsmailin giyinişine hastayımmm espriler çok hoş çok yerinde Leylayada bayılıyorum Mecnun'un söylediği ''Sevdalılar beni anlar'' çok aradım ama bulamadım olan var mııı ?

O şarkı Ferdi Tayfurun eski kasetlerinde olan bi şarkı,netten arat bulursun sanırım,ya da kasetini

veya varsa Cd sini istersen müzik mağazalarına bi bak derim...

O şarkı Ferdi Tayfurun eski kasetlerinde olan bi şarkı,netten arat bulursun sanırım,ya da kasetini

veya varsa Cd sini istersen müzik mağazalarına bi bak derim...

Ferdi Tayfur'un değilde Ali Atay'ın mp3ünü arıyorum ama yok:97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…