Leyla ile Mecnun Trt 1

Allahım bu nasıl bi bölümdü yaa,kızlar izlediniz mi,o rüyalar neydi öyle nasıl güldüm anlatamam,

Hele o bakkalın Matrix ajanı olduğu rüyada koptum,saçı küpesi falan o biçimdi...
..

Dün akşam yeni bölüm vardı galiba
Ben izlemedim , bu dizi başlıyınca ben uyumaya gidiyorum
Neyse yine bulup izleyim , zaten iş güçte yok bugün

7. Bölümle aştı bu dizi artık .
İnception göndermeleri koparttı gülmekten .
İsmail abi senin nasıl mimiklerin var öyle , nasıl bir adamsın yahu :)
Arda'nın Leyla'yı uyandırmaya çalıştığı sahne kahkalar attırdı, bütün replikler çok sağlamdı ama en süperi dededen geldi...

- Dedecim sütmü hazırladın bana , balda koydun mu ?
- Koydum koydum yumurtada koydum 3leme yaptım .

(Bal , süt , yumurta )

:)))))))

koyun sayamıyorsan, fazıl say!

offf akşam seyredemedim.
azul ve prensesin.uykusuyum sizin yorumları görünce çok şey kaçırdığımı anladım.(
en yakın zamanda seyredeyim.
herkese bu diziden bahsediyoruz kimsenin haberi yok. reklamının daha çok yapılması gerekiyor bence..

Ya ben de bittim valla bu bölüm daha bi süperdi,

Mecnunun ingilizce 'benim yepyeni bi planım var' vs. dedikten sonra Yavuzla diday diday şarkısını

söylemesine de çok güldüm,

Bir de babasının rüyasında taksinin konuşmasında koptum yaa,babasının tipi falan çok orjinaldi,

Hele o Ardanın Leylayı tokatlama sahnesi,Allahım kız iyi dayandı valla hiç kılı kıpırdamadı,iyi oynadı rolünü,

Son sahnede de Leylanın siz kimsiniz demesi çok anlamlıydı,kızın kafa karıştı tabi,belki de hafızasını

kaybetti...zaten hep Türk filmlerinde olur ya öyle.....

Valla inan izlemeyen çok şey kaçırıyo,

Dizinin fragmanı diğer kanallardaki gibi bıktırana kadar yayınlanmıyo da ondan kimsenin haberi yok bu diziden,

Ben de herkese söylüyorum,öğrenen bayılıyo gülmekten valla...

Nihyet izledim
ben bu Ardanın manyah olduğundan eminim
Rüyada tıss tıss sesler çıkartıyor , hele mecnunun söylediği 'havamı kaçırıyorsun lan' cümlesine bittim
Birde Arda uyusssu kendini atıp ağlıyor ya ergen kızlar gibi
Çook çok eğlendim izlerken

Ya Ardanın o harem sahnesinde ben de çok güldüm,sanki padişah ama burası babamın sarayı diyo,

Bi de Mecnuna laf yetiştiremeyince ezikliğinden gitti minderlere kapanıp ağladı ya kız gibi çok çok

eğlendim orda yaa,manyak bi dizi bu.....
.....

Kızlar akşam yeni bölüm vardı,izlemediniz mi?

Yine çok eğlenceliydi,İsmail abi kendini aştı bu bölümde yine,Mecnun da süper Arda takliti yaptı,

Arda da Mecnunun yerine geçip boynu bükük Emrah tipiyle çok acınası bi tip olmuş,

bir de özete bakarken

dikkatimi çekti geçen bölüm Arda haremde minderlere

kapanıp ağlamıştı ya,orda cariyeler 'ağlama Sülüman ağlama' diyolar,Arda da benim adım Sülüman

değil Ardayım diye bağırıyodu,dün farkettim geçen hafta izlerken kaçırmışım,çok komikti diğer

dizilerdeki karakterlere de gönderme yapıyolar,

Ayrıca bu bölüm sosyal mesaj çoktu,'Kadına el kaldıran erkek ERKEK değildir' dediler hep bi ağızdan,o

da hoş olmuş yani...

Yine bol bol göndermelerle dolu bir bölümdü.
7. bölümle çıtayı epey yükselttiğinden 8. bölüm için beklenti en üst seviyedeydi.
Geçen bölüme göre zayıf olsada , yine güldü geçirdi .
İsmail abi yine number one olmaya devam ediyor :)

" dağcılık bizde aile mesleği , benim halamı zamanında dağa kaldırdılar" repliği hala gülmemi sağlıyor.

Ayrıca kanal d ekranlarında yayınlanan "nuri" dizisine , nuri bakkal sahnesinde gereksiz yerlerde gereksiz gülme efektleriyle iyi bir ayar verdiler :) (ki gülme efektine sinir olan beni benden aldı , sanki biz bilmiyoruz nerede güleceğimizi o ne oluyor yahu )
127 hours göndermeleri çok güzeldi.

Ve Arda

"sen öyle hilal kaşlarını çatınca , kim bu serseri diyeceksin sandım "

:) süpersiniz yaaaa , hep böyle devam etsin nolur nolur.

aa bu arada nasıl unuttum
son yıllarda çocuklara verilen saçma sapan bi acayip isimlerede değindiler, iyi ettiler.
İskender abinin servis tayfası,

kuzey , ateş , uzay :)))))

Son düzenleme:
aa bu arada nasıl unuttum
son yıllarda çocuklara verilen saçma sapan bi acayip isimlerede değindiler, iyi ettiler.
İskender abinin servis tayfası,

kuzey , ateş , uzay :)))))

Evet evet onu ben de farkettim,nerde abuk sabuk isim varsa saydı Mecnunun babası...

bu hafta kaçırdım malesef tekrarı ne zaman bilen var mı?

bu hafta kaçırdım malesef tekrarı ne zaman bilen var mı?

Ya şimdi baktım da pazar günü yani yarın 00.45 yazıyo,başka da bulamadım,normalde gün ortasında da

tekrarları oluyodu ama bilemiyorum,netten de bakabilirsin bulamazsan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…