Leyla ile Mecnun Trt 1

Ben burdayım canım...sen netten ilk bölümleri seyret bol kahkaha atarsın...

Ben burdayım canım...sen netten ilk bölümleri seyret bol kahkaha atarsın...

internetim süreli hemde çok az (yazlık internet ) izleyemiyorum acayip sıkıntıya girdim ya çokta izlemek istiyorum yoksa okuldayken ilk 10 bölümünü izledim gerisini izleyemedim çok sıkıntıdayım

bu saatlerde tekrarları var :)

ilk 2 bölümünü izledim netten sonra izleyemedim şimdide denk geldikçe izliyorum biraz kesik kesik ama napıyım

Veee dizimizin adi degisir...LEYLA ILE MI MECNUN ? cok merak ettim bu yeni sezonu.catliycamm

29 bölümlük leyla ile mecnun dizisini bitirdim ve muhteşem buldum bayıldım sürekli izlememek için zor tuttum kendimi internetten

30.bölümden itibaren olan leyla çakmaları ile mecnun dizisini ise beğencek miyim bilemiyorum... ismail abi,mecnun gibi en sevdiğim karakterlerin yanı sıra iskender,erdal bakkal,yavuz için tabiki izlenir leyladan ibaret değildi ama daha 30.bölümde eksiklik hissettim..

keşke ezgi asaroğlu gitse bile leyla karakteri gitmeseydi. önceki sayfalarda adaylar konuşulmuştu ve ordaki arkadaşların dediği gibi estetik ameliyatına girmiş olsaydı.. yada bir kaç bölüm uzaklaştırılsaydı..

bir sürü dizide aşıklardan biri ölüyor ama bu leyla ile mecnun ya.. o kadar bölüm şahane bir şekilde aşkları anlatıldı hiç bir filmde dizide olmayacak kadar güzeldi bence...absürtlüğü ayrı güzeldi..

yılanın başı ushan mıdır beste midir bilemeyiz ama onlar yüzünden dizi değişti ya

ayrıca hepsine dava açılmıştı. ezgiyede ushana hakaret ettiği için açılmıştı. peki sonra noldu ?

beste bildiğin ushana gidelim ağzını burnunu kıralım leylanın twity yerinede seni salayım üstüne demiş ismail abimiz gibi

Leyla yokkende dizi gayet güzel bana kalırsa
Ben Leyla'nın yokluğunu hissetmedim hiç ama arada ''Arrdayımm ben Aarrrdaa'' diyen Arda'yı özlüyodum

sorun kimdeydi acaba

en haksız kişi ushan. ama cinnet geçirtecek birşey oldu demekki yoksa durup dururken niye boğazlasın ?

beste psikopat yada son derece haset değilse neden onu azmettirsin leyla ile uğraştırsın onu tehdit etsin ?

ezgi neden beste,ushan hakkında laf etsin ?

bu üçünde çelişki var

amaaan neyse ne

ismail abi dizide dursunda kim ayrılıyosa ayrılsın

Beste ile Ushan beraberlermiş,o konuyla ilgili konuşmuş sanırım
Aman yok yere bu kadar izlenen bi diziden oldular,kendileri düşünsün

Daha önce Şirin'i oynayan Müge Boz'un diziden ayrıldığı haberini duyruldu, fakat pek ilgi çekmedi.Bugün İtibari ile Sedef'i oynayan Zeynep Çamcı'nın da diziden ayrıldığı duyruldu.
Sedef'e adam gibi bir vedayı bile reva görmeyen senariste saygılarımı iletiyorum

aaa sedefte mi ayrilmis? yok artik.
iyice sacmaldilar

aaa sedefte mi ayrilmis? yok artik.
iyice sacmaldilar

Evet , hikaye değişmiş ya çıkarmışlar onuda. ama ne hikmetse 3. sezon tanıtım fragmanında Sedef'in evi vardı .
Mecnun Leylaleyla diye inim inim inleyecekse tamamda yeni bir kız getiripte aşık edeceklerse, aman almayayım .İyice laçka oldu senaryo, daha da inanmam hiçbir şeye...

3. sezon tanıtım fragmanı

Love is coming

[video=youtube;e5Q1bpvLn7M]http://www.youtube.com/watch?v=e5Q1bpvLn7M[/video]

belkide dogru degildir ya. umuyorum öyle olur...
yeni leylaya alisamadik daha, bundanda yenisine nasil alisacagiz...
baya degisiklik olacak dizide galiba.

facebookta -twitterde burak aksakin aciklamalari yayinlandi.müge önceden cikmisti zaten.sedefte cikti.,ama hikaye senaryo degismemis.zaten hikaye geregi cikmalari gerekiyormus,rolleri bitmis.simdi diziye yeni oyuncu gelecekmis.demet evgar,özge özpirincci ve bide adini unuttum"doktorlar dizisinde ela vardi galiba o" bunlardan biri diziye katilcakmis.nekadar dogru bilemem ama aciklama bu.bence eger baska oyuncu gelicekse bu demet evgar olur.gercek hayatta mecnunla beraberlermis zaten (not:mecnun evliydi.esinden ayrilmis)
ama bence böyle bi son olmadi.yani sadece sevdiklerinden dolayi yalan söylendi diye diziden hemen ayrilmalari olmazki..hic degilse sedefin! cünkü sirinle sadece leylanin kalbi vardiye beraber oldu en basta,ama sedefi sevdi.bilemiyorum onun gibi bisiler iste..artik mecburen sabredip bekliycez yeni sezonu..

bana öyle geliyor ki dizimiz gelecek sezon coook izleyici kaybedicek.
demet evgar bi kadin bi erkekte oynuyor, oradan ayrilacak mi o zaman?
özgeyi hic sevmem, dizimizede hic yakismaz
amaaan ya kafa yormicam artik, begenirsem izlerim begenmezsem kapatirim o kadar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…