Leyla ile Mecnun Trt 1

En çokta Sedef'e reva görülmeyen veda üzdü beni ya.
Hemde bunu yapan en güvendiğim, samimiyetine en inandığım insan ; Burak Aksak.
Bir oyuncunun gidişinin ardından '' öyle bir anda alınmış karar değil yani.'' deyip, oynadığı karaktere bir vedanın reva görülmemesi...
Mesela Ezgi'nin durumu farklıydı , ortada bir durum vardı.Ezgi, olaylar hakkında basına konuştuğu için, yönetmenle sorun yaşamıştı.
Bu kızın bir suçu yoktu, senaryoda öylece harcandı gitti .
O yüzden, bir izleyici olarak böyle hiçe sayıldığımı hatırlamıyorum !

Bütün kadın karakterleri çıkardılar, Nurten hariç. Yeni kızlar falan gelecekmiş.Mecnun'un hayatına girecek 4. kadın beni zerre ilgilendirmiyor.
Onun dışından has ekip her zaman başımın tacıdır
.

ezgi asaroğlunu diziden cıkarmakla ne kadar yanliş bir karar verilmişse müge boz ve zeynep camcının çıkarılması o kadar dogru bir karar dizi adı ustunde absürd komedi hafif dram unsurları örneğin ismail abinin babasını beklemesi gibi diziye tat katıyodu ancak son bölümlerdeki o ihtiraslar oyunlar aşırıya kaçan dram beni dizide soğuttu ilk 10 bölümünü izlemek lazım eski tadı almak için ki o zamanlar diziyi daha az kişi tanıyodu ama dizi o zaman daha güzeldi.bence mecnun leyla dan gecme faslında artık mevlayı bulma yollarında.dizi yeni bir kadın karakter girmeden devam eder inşallah

ayrıca sanırım burak aksak bunu haberini gecen sezon bize vermişti odun arda vazo leylayı kırıyor az sakallı dede ve mecnun renkli vazo ve siyah vazo getiriyor yani Sedef ve sirin ve kırılan vazonun parcalarını yapiştırıyorlar bunlara fuzilini verdiği kırlent : "tutmaz bu hikaye" diyor
gercekten de tutmadı bu hikaye

Son düzenleme:
Valla kızlar sizinle aynı görüşteyim,güzelim dizimizi iyice mahvettiler,

Ne güzel Sedefe alışmıştık sevmiştik,aşk bekliyoduk Sedefle Mecnunun arasında,olanlara bak,

Adı geçen bayan oyuncuları da hiç beğenmiyorum açıkcası,böyle bi diziye hiç mi hiç uygun değiller...
:KK20:

bana öyle geliyor ki dizimiz gelecek sezon coook izleyici kaybedicek.
demet evgar bi kadin bi erkekte oynuyor, oradan ayrilacak mi o zaman?
özgeyi hic sevmem, dizimizede hic yakismaz
amaaan ya kafa yormicam artik, begenirsem izlerim begenmezsem kapatirim o kadar...

demet evgarin oynamasi icin 1 erkek 1 kadindan cikmasi gerekmiyorki,ayni anda 2 dizide oynayanlar yokmu?

Sedef nasıl çıkar ya :KK53:
Ben Sedef'i çok seviyodum,ne oluya ya bu diziye
Her sezon birileri ayrılıyo,yenileri geliyo
Bende izlemem belki artık
Demet Evgar çok saçma olur,bunlar 20li yaşlarda üniversiteli falan gençler
Hiç yakışmaz

kizlar sok haber ,bi kac gün önce demet evgar yada baska oyuncular gelebilir yazdim.simdi yeni bir haber ve bu galiba dogru.diziye issiz adamdan Meli Birkan katiliyormus...

kizlar sok haber ,bi kac gün önce demet evgar yada baska oyuncular gelebilir yazdim.simdi yeni bir haber ve bu galiba dogru.diziye issiz adamdan Meli Birkan katiliyormus...

Bugün bende duydum bunu
Of iyice karıştı bu durum
İzlersem sadece İsmail Abi için izlerim artık :KK16:

demet evgar gelse neyse bildigim biri komikde biri,simdi bu kizi hic bilmiyom issiz adamda oynadi oda duygusal izlemedim,bi fikrimde yok cok merk ediyorum,ben sadece espiriler icin izliyorum,erdal ismail abi ve mecnun icin ,onlarin komiklikleri icin..beklemek cok sikici,insallah dizi bitmeden sete gidebilirim,yakinda görebilirim:KK52:

demet evgar gelse neyse bildigim biri komikde biri,simdi bu kizi hic bilmiyom issiz adamda oynadi oda duygusal izlemedim,bi fikrimde yok cok merk ediyorum,ben sadece espiriler icin izliyorum,erdal ismail abi ve mecnun icin ,onlarin komiklikleri icin..beklemek cok sikici,insallah dizi bitmeden sete gidebilirim,yakinda görebilirim:KK52:

cokta iyi oldu cokta güzel oldu

sirin zaten cok gicik bir karakterdi soguktu cok
sedef cok fazla cocukcaydi tamam tatli olabilir ama pek yakistirmadim leyla rolüne

keske asil leyla geri gelse o gittiginden beri bölümlerden tad alamiyorum erdal olmasa hic izlemicem o durumdayim yani
arda leyla keske geri gelseler youtubeda videolari izleyip avunuyorum

Ekranların fenomen dizilerinden Leyla ile Mecnun'un yayın tarihi belli oldu.

Ali Atay'ın Mecnun karakterini canlandırdığı diziye en son güzel oyuncu Melis Birkan katılmıştı.

Leyla ile Mecnun, 10 Eylül pazartesi günü yeni sezonun ilk bölümüyle TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Melis Birkan mı?Yeni leyla istemiyorum yaaaaa mecnun sadece çöllerde arasın eski leylasını geri kalanlarda da olaylar olaylar olaylarrrr olsun.Aslında kavga olmasa dizi nasıl bir seyirde gidecekti çok çok merak ediyorum.Ne vardı da kavga ettiler:KK47:

ushana 52. bölümmüydü sonrasındamıydı tam hatırlamıyorum ama iyi laf sokmuşlardı

gerçi olay olduktan 20 bölüm sonra bunu yapsan ne fayda? leyla gittikten sonra ne fayda? zamanında koyacaktın lafı :KK20:

aslında düşünürsek bu kadar bölüm sırf leylalı olabilir miydi...sıkılabilirdik .. cennet mahallesindeki sultan ve ferhata dönüyolardı nerdeyse her bölüm evlenecekken ayrılıyolardı... ama burak aksak bişeyler bulurdu

ayrıca bu saatten sonra nasıl hala ezgi geri dönebilir mi diyorlar anlamıyorum... siz olsanız dayak yediğiniz kovulduğunuz bir diziye sonra devam eder misiniz ? etmezsiniz.. e kız niye geri gelsin çağırsalar bile.. gururu olmasaydı zaten bunu basına yansıtmaz işinden olmazdı :KK19:

mecnuna sinir oluyorum ikisini birden idare ediyo bölüm sonunda da eski leyla muhabbetine dönüyo :KK19: ... paralel evren bölümünde o kadar güldürdükten sonra leylayı aramadın dedi ya dede :KK43:... zaten hep öyle yapıyolar güldürüyolar güldürüyolar sonra bi güzel ağlatıyolar :)

ismail abi hangi olaylar olaylara gircek acaba :KK52: :KK52: :KK52: :KK76: :KK53: :KK28: :KK1:

:KK52:

[video=youtube;eMDdoBf77sc]http://www.youtube.com/watch?v=eMDdoBf77sc[/video]
burun baaaalıım

Son düzenleyen: Moderatör:
Leyla ile Mecnun 3. sezon açılışı kireçburnu yazlık sineması organizasyonuna kimler katılıyor? :KK53:

.

[video=youtube;YcHpEMow75w]http://www.youtube.com/watch?v=YcHpEMow75w&feature=player_embedded[/video]

X