Leyla ile Mecnun Trt 1

[video=youtube;fe8y2KjKsX4]http://www.youtube.com/watch?v=fe8y2KjKsX4[/video]

hala oturur ağlarım bu sahnede

İskender: Leyla'nın uçağı düşmüş

Mecnun: Of baba ya bu muydu derdin... Sıkıntın bu muydu ya? Ya öyle şey olur mu canım ya... Ben de ne diyor diyorum ya, iki saattir ağzında ne geveliyor diyorum bu adam ya

İskender: Mecnun

Mecnun: Ne mecnunu ya? Ne... var yani baba? O kadar şey yapacak durum yok ki... Yani bu bir rüya...

İskender: Kafayı mı yedin?

Mecnun: Hayır baba kafayı filan yemedim ya

İskender: Kızın uçağı...

Mecnun: E düşsün...

İskender: E düşsün, e düşsünle olur mu oğlum?

Mecnun: Allah aşkına baba ne olacak ki yani... Bu bir rüya gerçek değil ki bu, gerçek değiliz ki şu anda, rüya yaşıyoruz yani... Ve Benjamin'in kimbilir hangi bu oyunu yani, o kadar çok şey, kafayı taktı ya bana bu...Oho oyun üstüne oyun şimdi anladın mı=?

İskender: Mecnun Mecnun Leyla ölmüş oğlum,ölmüş ya...

Mecnun: ya, ölmüş deme baba sonuçta... Yani rüya bile olsa gerçekten ben hiç tat... Kaldırabilecek durumda değilim böyle bir şeyi yani... Ölmüş deme de böyle... Birazdan uyanacağız da zaten bu Benjamin'in işleri anlatabiliyor muyum yani böyle Benjamin taktı bir kere bana... Ve kimbilir oho kimbilir daha neler yapacak bana... Birazdan uyanacağız valla hiç şey yapmana gerek yok... Gözlerin böyle kızarmış hep yapma Allah aşkına... Ha işte bak... İti an kendisi de geldi zaten...

Benjamin: Mecnun özür dilerim...

Mecnun: Ya... Özür mü dilersin aman işte hep yapıp yapıp özür diliyorsun ama Benjamin yani... Senin tam problemin ne onu bir anlasak... Oturalım böyle başbaşa, insan gibi şurada oturalım... Senin problemlerini çözelim, niye böyle yapıyorsun ki yani? Ama önce sen beni uyandırır mısın? Valla yani çünkü çok zor durumdayım ,sıkıştım kaldım burada ayakta zor duruyorum biliyor musun?

Benjamin:Mecnun...

Mecnun: Beni uyandırabilir misin gerçekten rica etsem...

Benjamin: Bak ben gerçekten, gerçekten böyle olmasını istememiştim... Özür dilerim...

Mecnun: Nasıl ya? Baba gidiyor adam... Ne olur bir şey söyle... Uyandırsın beni çünkü yani çok saçma değil mi su an da bu...
Allah askına bir şey söyler misin baba... Baba gidiyor adam, bir şey bir şey yapar mısın lütfen, gerçekten çok çok zor durumdayım...
Yani ben ben böyle bir şeyi kaldıramam baba ya anlatabiliyor muyum? Ne olur yani? Şunla kafama vurur musun bir tane.
Allah aşkına ya valla vur kafama vur, uyanmak istiyorum çünkü yani kafam çok karışık şu anda...
Baba vur kafama vur, ne olur beni uyandır... Allah aşkına uyandır... Çok... Ben bunu kaldırabilecek durumda değilim...
Bana o kadar ser vur ki uyanayım eğer uyanmıyorsam uyandırın yoksa ben...
Baba göm beni buraya Allah aşkına...

diziyi 2 haftadir izleyemedim, sedef nereye gitti? diziden mi ayrıldi?

yok diziden ayrılmadı.spoiler olmasın istersen okuma,dede asasını havaya attı mecnun a asa yere düşene kadar ya sedef e ya şirin e karar ver dedi mecnun da şirin le sedef le vakit geçirdi tabi sedef şirin le mecnun u kıkırdarken gördü bölüm sonunda şirin e gitti biz senle olamayız falan dedi sedef in evine gitti o gidene kadar sedef mektup bırakıp gitmiş.ama çok güzel okudu valla mektubu.dün son sahneyi izlerken sanki fb gs maçı izliyorum gibi heyecan yaptım takım tutar gibi kız tutuyorum:)

izledim sonunda canim.
simdi ne olacak sedefsiz. bi daha ki bölümde sedef yok ama sirin var hala...
mecnunun sedefe veda konusmasi yapip yapip tekrar görüsmesi baydi artik.
sinir oluyorum, bende sedefciyim, kizi cok üzüyor...

[video=youtube;em32fSQripc]http://www.youtube.com/watch?v=em32fSQripc[/video]

izledim sonunda canim.
simdi ne olacak sedefsiz. bi daha ki bölümde sedef yok ama sirin var hala...
mecnunun sedefe veda konusmasi yapip yapip tekrar görüsmesi baydi artik.
sinir oluyorum, bende sedefciyim, kizi cok üzüyor...

Canim zannedersem Sedef kara balik olacak bu masl dünyasinda ve Mecnun onu aramaya cikacak.yaa bende cok SIKILDIM artik iki kizin arasinda kaldigindan.Gercek ask göremiyoruz bir türlü.Hep cocukca oyunlara döndü bu dizi.kizabilirsiniz belki bana ama ben o baslardaki aski görmek istiyorum.Mecnun'un askini....

aynen. daha öncede bi kac kere dedim zaten, ask izlemeyi özledim ben...
kara balik hikayesini bilmiyorum ben ama sürekli kara balik dediklerine göre kesin onun üzerine gidecekler...

mecnun kimi sevdiğini bal gibi biliyo aslında ama neden kafası karısıyo anlamadım gitti.son bölümde yine çok güldüm,gecen yıldan beri TRT nin dizilerine bi bağımlılık oluştu.çok güzel diziler var yahu,nerdeyse başka kanal izlemiyorum,ha bide trt çocuk kızım sayesinde :))

[video=youtube;srutGGc4K6U]http://www.youtube.com/watch?v=srutGGc4K6U[/video]

15-12-2011, 12:57

En başarılı bulduğunuz diziye oy verdiniz ve 2011 yılının en beğenilen dizisini siz belirlediniz.. İşte 2011 yılının en iyi ilk üç dizisi:

(26.12.2011 saat 10:00 anket sonuçlarına göre)

Leyle ile Mecnun: 41.782 kişi

Behzat Ç.: 24.447 kişi
Kuzey Güney: 24.447 kişi

Diğer en çok beğenilen dizler ise şöyle:

Muhteşem Yüzyıl:18.723 kişi
Adını Feriha Koydum: 17.530 kişi
Öyle Bir Geçer Zaman ki:12.251 kişi
Hayat Devam Ediyor:12.086 kişi

Son düzenleme:
dizinin ilk bölümünden itibaren takip edenlerdenim biraz önce gecmişime baktım bu sayfaya bir sürü mesaj yazmısım. diziyi o kadar cok seviyodumki oyuncuların katıldıgı tv programlarını ,filmlerini hepsini takip ediyodum hatta üşenmedim kalktım söylesilerinede gittim hepsiyle tanışma imkanım oldu halada cok seviyorum ama ezgi asaroğlu gitti diziye yeni oyuncular geldi sogudum ya diziden cevremdeki çogu l&m sevende öyle eskiden ta hafta ortasından beklerdim diziyi gecen pazartesi dizinin oldunu unutmusum izlemedim.açıkcası ben artık kararsiz bi mecnun mecnun kız versiyonu olan sedef ve mecnunu resmen hırs yapmıs bi sirin izlemek istemiyorum. o naif tatlı LEYLAyı özledim eski bölümleri özledim resmen sedef sirin sahnelerini izlemek istemiyorum. diğer karakterler aynı yine hepsini çok seviyorum ama bu hikaye sıktı beni artık biliyorum gerceklesmeyecek bi istek ama gerçek LEYLA mız geri dönsün ya.

bende şunu hala anlamış değilim...
anlatılan olayda o azmettirmiş o dövmüş bunların dziden atılması yada çıkması tamam mantıklı...
ama leyla karakteri ezgi dövülen kişi. onu ne diye çıkardılarki :S

ya biri bana net açıversin şunu ya

Olayi medyaya yansittigi icin atildi ezgi hem dayagi yedi hemde isinden oldu. Bu olaydan sonra gani mujde twitterda onur unlu kriz yonetimi yapmadi tazmisti ki bence cok dogru.

offf sıkıldım leylaların mecnunun peşinden koşmasından
artık mecnun tek bir leylanın peşinden koşsun
şirin defolup gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…