Leyla ile Mecnun Trt 1

İsmail Abinin o lisa gülüşü neydi Allahım süperdi
Hele bir öğrencinin çizdiği resim saçlar muhteşemdi

mecnun sedef le olacaksa olsun artık of ya şirin e hiç ısınamadım bu bölüm gülüp durdu çok yapmacıktı bence sedef te iyi cırladı ama..

bi bölüm icinde kac kere at kelimesi gecebilir
bu at kelimesinin özel bi anlami varda ben mi bilmiyorum acaba,sürekli her bölümde kullaniliyor

ve bölümde yine anladik ki... sirin, sedef hikaye... mecnun hala deli gibi leylayi seviyor... ah o gözleri leyla deyisinde

Bölüm bitmeden fragman çıktı

[video=youtube;uE2xDazOQVo]http://www.youtube.com/watch?v=uE2xDazOQVo[/video]

''Ben senin için orta yaptım, daha ne yapayım'' diyen Sedef beni benden almıştır

Twitter'da her Pazartesi olduğu gibi bugün de TT listesinde ilk sıradaydı #leylailemecnunusevmek ...

#leylailemecnunusevmek biri uzaktan adınızı bağırdığında "hooooooop" soylediğini anlamayıncada "naasııııılll" demektir:)

#leylailemecnundemek AT demektir AT! #leylailemecnunusevmek ATlari sevmektir.

#leylailemecnunusevmek çaysız bir evreni tATsız bulmak, çay-sigara ikilisini çay-sakız olarak benimsemektir.

#leylailemecnunusevmek gülerken hüzünlenmek, hüzünlüyken gülmektir...

#leylailemecnunusevmek o geminin bir gün geleceğine inanarak İsmail Abi' yle el sallayabilmetir.

şu dizi varya bitiriyor beni bu kadar güzel bir dizi olamas komedi duygusallık hepsı bu dizide bana gore son 5 yılda cıkan en iyi dizi leyla ile mecnun.

[video=youtube;UV-pyJDcva8]http://www.youtube.com/watch?v=UV-pyJDcva8[/video]
ne biçim konuşuyon lan

izlemedim ama yorumlardan ötürü merak ettim internetten biraz bakacağım. çok övmüşsünüz beni de meraklandırdınız

kızlar yazıldımı bilmiyorum haberturk sitesinde antalya tv ödülleri için oylama var.leyla ile mecnun için oy kullanabilirsiniz:)

Dizi bu sezon bitiyor galiba

Burak Aksak ‏ @burakaksak
#leylailemecnunvarsa bugün vardır, yarın yoktur.(heh! ver odunu) meseleyi çok da büyütmeyelim. sevelim, sevilelim, çiçekler, böcekler filan.

Eğer gerçekten bitirme kararı aldılarsa bıraksınlar kızları bir kenara bırakıp ''esas ekibe '' yönelsinler .Leyla ile Mecnun tadında bölümler izleyelim .

Ardayı odun yaptılar ve o odun vazo leylanın kırılmasına yol açtı.
Absürtlüğün dibine vurdular ama göndermede fena olmadı hani

dizi biticek kesin.yani sezon finali yaparlarsa erkenden,belki yeni sezonda iyi konuyla baslayabilir.burak aksak kafasini toplar daha iyi seyler cikarabilir.ama dünkü bölümde noldu?kizlar yine mecnunun kafaya vurdular.leyla öldügü zamanda konu o kafaya vurmayla baslamisti,yine öyle yaptiklarina göre kesin 1 2 bölüme biter.ve bence biterse sonu baya üzgün biter.mecnun ne sedefle ne sirinle gercekten bisi hissetmedi .ondna ona gitmesi onu gösteriyor.ve son bölümde leylanin sonu gibi olur.insallah olmaz tabi.sedefle olur ama yol öyle gösteriyor

[video=youtube;u5sxZ7dzdho]http://www.youtube.com/watch?v=u5sxZ7dzdho[/video]

Dizi bitmeyecekmiş önümüzdeki sezon aynen devam.
Duyduğuma göre maçlar yüzünden erken sezon finali yapıyormuş. Trt kupa maçlarını mı ne yayınlayacakmış.
Birde Trt ramazan bölümleri istiyormuş.Ramazana bölüm çekeceğiz diye erken başlamazlar inşallah
Bu sezon iyice dinlenmeleri lazım 2 ay tatil az gelir...

ahmet mümtaz taylan ‏ @taylan1789
Bir iş seyircisi bittiği ya da bitmeye yüz tuttuğunda yahut onu üretenlerin -kanal/yapımcı- angajmanı bittiğinde biter! Özetle; L&M BİTMEZ!

dizi absurt komedi tamamda bazen cok sacmaliyorlar.katila katila guldugum dizi bu mu diyorum..abartinin en uc noktasina ulasiyorlar..vazo odun gondermesi iyi olsa gercekten cok samaydi.hakki bey falan cok gereksiz bi sey bence.

dizi absurt komedi tamamda bazen cok sacmaliyorlar.katila katila guldugum dizi bu mu diyorum..abartinin en uc noktasina ulasiyorlar..vazo odun gondermesi iyi olsa gercekten cok samaydi.hakki bey falan cok gereksiz bi sey bence.

diziyi cook seviyorum ama 2-3 haftadir ayni seyleri düsünmeye basladim, bana göre düsüsteler...
hakki sahneleri cok komikti ama o sahnelerde komedisini kaybetemeye basladi.
bide bu gecmisten gelen ruh olayida hic olmadi bana göre... sevmedim...
fark ettiyseniz aksakalli dedenin dizi icinde 3-5 dakkasi var, oda gittikce arka plana atildi...
eskiden ne güzeldi, mecnun dede ve leyla... simdi ne dede var ne leyla...
dizide ismi leyla olan kac kisi var, ama gercek leylanin yerini hepside tutamiyor ask izlemeyi özledim ben

evet ya o ne oyle ota ... leyla adini verdiler oda ayri bi tartisma konusu zaten...kendi cizgisinden kaymaya basladi.hamletin babasi geldi yerlesti eve be kadar gereksiz..eski leyla mecnun cok daha komikti yaa (...ben esimin sayesinde basladim izlemeye..baslarda izlemiyordum cocuklardan yoruluyordum.adam kahkahalarla gulerdi.simdi bolum boyunca 1 defa atiyor herhalde

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…