Leyla ile Mecnun Trt 1

bu dizinin her yerinde kahkaha atmasanda sürekli sırıtır haldeyim reklam arasına girince yanakalrımın acıdığını hissediyorum

Aynen yaa,bende öyle.ayni seyleri düsünmüsüz.bende her izledigimde yanaklarim kasiliyor ve aciyor;normal bir surat ifadesiyle izleyemedigim icin....

eveeeeet buyrun fragman kizlar.ben bisey cikartamadim,ne olacak ne bitecek anlaminda...

[video=youtube;_Q8eXqxVoqs]http://www.youtube.com/watch?v=_Q8eXqxVoqs[/video]

Güzel ve çok ilginç bi bölümdü yine,

Fazla aksiyon yoktu ama gene de eğlendim ben izlerken,

Özellikle Erdal bakkal ailesi ve İsmail abi çok güldürdü beni,

Bu gerçek kesit konuşmalarında da Mecnun ve İskenderin isimlerine dikkat ettiniz mi Mecnun Ç. iskender Ç. şeklindeydi,

Behzat amirime gönderme yapmışlar çok komik olmuş,

Bu kızlar da farklı bi hava kattılar diziye,özellikle Sedefi ben çok beğeniyorum,sanırım o Mecnuna aşık olacak,

Çok şükür ki İsmail abi kahramanlığıyla kurtuldu adamların elinden,eter bağımlısı oldu yalnız adam,

İyi ki da tayt giydirmediler valla çok saçma olurdu,zaten neden tayt giyer ki kahramanlar anlamadım yani,

Okul çocuklarının maraton gibi sınavlara hazırlanmasını,pahalı benzini falan da alt yazı olarak verdiler yine,

Çilingir-hırsız olayı da çok manidar olmuş,

Bu dansçı abiyi de sevdim ben Modern Talking hastası sanırım,kıyafetler falan aynı onlar...

Gelecek bölüm de yine çok güleceğiz sanırım fragman çıkmış bile....

Son düzenleme:
napıyor bunlar yine yaaahiçbişey anlamadım.

Son düzenleme:
çift mesaj...........................................

Son düzenleme:
Kizlar biliyormusunuz,iki gündür esimin cep telefonu caldikca gülmek tutuyor beni.neden mi???

cünkü esim iki gün önce cep telefonuna Fredi Tayfur'un Fadime'nin dügünü sarkisini yükledi veeeee su an onun cepi ayni Mecnun'unki gibi Fadime'nin dügününü caliyor

amaniiiiii arkadaslar,bu mesajimi gülerek yazdigim icin Ferdi'yi Fredi yazmism yavvvrezillllllll

Son düzenleme:

Süperrrrr...

hmmm ben hic duymadim böyle bisey.böyle bir duyummu aldiniz?

Köksal Engür gençliğindeki yüzüne özellikle gözlerine bir bakın Allah aşkına ayyynı alinin gözleri yaa..
valla dayısı falann diyecem o derece benziyor sadece renk değil bakışları bile aynı
Köksal Engür ün gençliğindeki gibi...

ne güzel finaldi o öyle çok duygulandım ben
şarkı çok güzel değilmi ama
[video=youtube;S83LsS1bxg0]http://www.youtube.com/watch?v=S83LsS1bxg0&feature=share[/video]

sedefin anneannesi leyla dedi ona fark ettiniz mi?
yaa sedefle mecnun daha cok yakisiyor, sirin nerden cikti uf

ne güzel finaldi o öyle çok duygulandım ben
şarkı çok güzel değilmi ama
[video=youtube;S83LsS1bxg0]http://www.youtube.com/watch?v=S83LsS1bxg0&feature=share[/video]

harikaydı gerçekten ...

Belkide izleyenlerin yüksek çoğunluğunlu farklı bir sahne beklerken,
mecnun ters köşe yaptı
Çok yerinde çok duygusal ve de olması gerektiği gibi oldu

harikaydı gerçekten ...

Belkide izleyenlerin yüksek çoğunluğunlu farklı bir sahne beklerken,
mecnun ters köşe yaptı
Çok yerinde çok duygusal ve de olması gerektiği gibi oldu

bende bi an öpcek sandim, dedim oha... ama son anda kurtardi mecnun
cok hos bi bölümdü yine cok güldüm.
en cok mecnunun sedefin arkasindan taksiyle gelmesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…