Letu-klomen-femara kullanıp çatlatma iğnesi olmayan var mı ?

Ya çok üzüldüm canım benim onlar seni bekliyo olacak inşallah sağlıkla tekrar olsun

Çok ama çok geçmiş olsun öncelikle sonrada başınız sağolsun çok zor bir durum rabbim bir daha yaşatmasın bir anca sağlıklı bebeklere kavuşmanız ve kucağınızın dolması niyetiyle bu mübarek günlerde inşallah bu bayram olmazsa diğer bayrama bayram haberi olarak şeker tadında bebekleriniz hamile haberi alın inşallah rabbim gönlünüze ferahlık versin

Ooo daha var sonuçları almaya hadi hayırlısı olsun bakalım inşallah sevindirici haberlere

Amin çoook teşekkür ederim kalbinizdeki güzellikler sizede olsun inşallah

Benim de iki yumirtam gelişmişti. Doktor büyüklüğü gayet iyi iğne vurmak istemiyorum dedi kabul ettim. Şiddetli bir yumurtlama sancısı çektim ve o ay hamile kaldım. Maalesef 12 haftalikken kaybettim ama kaldım sonuç olarak

Merhaba sonucunuz nasıl

Merhaba hamileyim bugün doktor kontrolüm var umarım herşey yolunda gider
Merhaba öncelikle hayırlı olsun umarım her şey yolunda gider.Sormak istediğim bişi var geçen ay letu kullandım 2 yumurtam oluştu çatlama iğnesi vurdurdum ama olumsuz sonuçlandı.Bu ay doktorum tekrar letu başlıycak ama çatlatma iğnesi kullanmalı mıyım bilmiyorum sanırım siz de iğnesiz hamile kaldınız doktorunuzun iğne vurmama sebebi neydi?ben de doktorumdan iğnesiz devam etmeyi talep edicem ona göre.

Anladım canım ikiz gebelikte letunun artısı varmı merak ettim sormak istedim

Anladım canım ikiz gebelikte letunun artısı varmı merak ettim sormak istedim
Bence bu tür tedavilerin etkisi çok ikiz gebelikte sonuçta yumurtalıklar ilaçla uyarılıyor ve sağlıklı bir kadında her ay bir tane yumurta oluşurken bu ilaçlarla 2-3 tane oluşuyor

Merhaba hamileyim bugün doktor kontrolüm var umarım herşey yolunda gider
Merhaba aynı yollardan geçiyoruz hayırlı olsun umarım süreci sağlıkla atlatır bebeğinize kavuşursunuz :) sormak istediğim şu 21. günde doktorum benden de progesteron istedi sizin kaç çıkmıştı acaba değeriniz?

Bence bu tür tedavilerin etkisi çok ikiz gebelikte sonuçta yumurtalıklar ilaçla uyarılıyor ve sağlıklı bir kadında her ay bir tane yumurta oluşurken bu ilaçlarla 2-3 tane oluşuyor
Yarın kontrolüm var bakalım inşallah gelişme vardır yumurtalarımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…