Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Merhaba kızlar,
Geçtiğimiz Ocak ayının 15'i gibi yengeme (yaşı 50 civarı) leslie'nin 4 mile cdsini vermiştim. Uzun zamandır kilo veremediğinden yakınıyordu çünkü. "Boşboş yürüyüş yapmaktan sıkılıyorum, öyle yerlerde de yuvarlanamam hareket yapacam diye" diyordu.Ben de leslie'nin tam ona göre olduğunu düşünüp vermiştim. Çok disiplinli bir şekilde her gün yapıyormuş. Hatta bir gün işi çıksa da yapamasa ertesi gün 2 kez yapıyormuş. Ve yaklaşık 2.5 ay geçti işte o tarihten bu yana, 6 kilo vermiş. Çok da mutlu. Ben de gaza gelmiş durumdayım. Hiç değilse 10 gün her akşam ne olursa olsun yapacam diye şartlandırdım kendimi.

merhaba arkadaşlar bu programı indirmek istedim ama ücretli galiba bu konu hakkında bilgilendirebilir misiniz

benim de bugün haberim oldu ve 3 mille başladım şimdilik çok ideal gözüküyor benim gibi tembel, uyuşuk biri için, etkilerini görmeye başlar başlamaz yine yazarım arkadaşlaropuyorumnanaktan

merhaba
doğumdan sonra acayip kilolu kaldım ve ben de 3 gündür yapıyorum leslie yi ...bakalım ne gibi değişiklikler olacak, yalnız buradaki arkadaşların bir devamlılığı yok galiba...?

Ya o değil de bu kadının o biçim basenleri var, bu hareketlerle kaç bin mil yürümüş bilmem ama yaramış mı sizce?

İşe yaradığını söyleyenler cidden yağ yakıyor mu?

gerçekten basenlari kalın..annemde dedi üstü ince ama basenleri çok var hiç mi erimemiş dedi..yada kendini bıraksa aşırı basenliler varya onlar gibi olacak sporla bu kadar oluyor

walla arkadaşlar amerika sartlarında bu kadın ince.orda herkes duba gibi olduğundan kendini zayıf bile görüyordur.amerikaya gittiğimde ordaki insanları görünce inanamadım.elbise size ları bile bi tuhaf büyük zaten:)şaka bi yana ben de emzirme döneminde cok kilo aldım ve şuan 3mil olanı indiriyorum.denicem.umarım benim oğluştan fırsat bulur da yaparım..sonucu yazarım.sevgiler

Ben de ter atılıyormuş,yorucuymuş ama işe yarıyormuş falan filan diye okudum heves ettim, bir bakayım dedim videolara, ama dikkatimi çekti, çekmeyecek gibi de değil hani.

Çünkü benim tek sorun ettiğim şey basenlerim ve yanlarım. Eğer bu kadında bile işe yaramamışsa ben Callanetics'e mi abanayım diye düşündüm açıkçası. Ya da yürüyüşlerin en kısasını Callanetics öncesi ısınma için mi kullanayım, bilmiyorum ki. Eğlenceli de bir şeye benziyor, baymaz en azından enerjik hatun maşallah. En mantıklısı o sanırsam, Callanetics öncesi :uhm:

bende 3 gündür tanışıyorum bu hatunla..bir sürü cd si varmış..faydalı olanlara bakınıyorum..benimde çok dikkatimi çekti basenleri:)))
Callanetics nedir???

Ben leslie cd sini indirdim gercekten kaslarınızın agrıdıgını hıssedıyorsunuz . Benim hosuma gitti hatta buldugum sitedee bi kac cd dende yaralandım

kızlar linkler sende zayıfla leslie yazın google a cıkan lınkten ındırın

kızlar asagıdakı serılerın lınkını nerden bulabılırım
sende zayıflaya baktım yok sız nerden ındırdınız?

walk away your waistline 3 mil

3 mile weight loss walk

5 mile fat burning walk 5 mil
5 mile slim down 5 gün boyunca vücudun farklı bölgelerini çalıştıran 1 millik yürüyüşler yapılıyor her gün 1 mil yapılıyor.

5 mil advanced walk .

leslie sansone shortcuts
walk firm leslie
bir de karın ıcın olan yuruyus?

yaa yanlışlıkla hayır yaptım kusura bakmayın denemedime bastım yukarı çıkmak için oklarla bi hamle yazdım meğer diğer seçeneğe çıkmış yanlışlıkla hayır demiş oldum çok çok pardon...

ben yeni indiriyorum ama hangi mil'i indirmem gerektiğini ve hangisini dahad çok yapmam gerektiğini falan hiçbirşey bilmiyorum....

yaaa kızlar yapıp sonuç alanlar yazsın lütfen .) Ona göre ben de başlıcam 5 mile heves ettim çok 1 aya sıkılaşmam lazım kilo verdirmese sadece sıkılaştırsa da olur kiloyu diyetle de veririm zaten .))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…