Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
buralardayız....canım ben daha denemedin leslie ile olanı ama bu hafta bir gun deneyeceğim....şu an aerobik ağırlıklı devam ediyorum....benim problem malesef basenlerde ve bacaklarda üstüm çok ince ama sanki tüm kilolar aşağıda toplanmış ne yapsam da gitmiyor

merhabalar..
bende 5 gündür leslie ile walk yarışına girdim. günde en az 5 mile yaptım ve şuan inanılmaz fark görüyorum ki 5 günde..
1 kiloda vermişim.. leslie nin programından çok memnunum herkese tavsiye ederim

buralardayız....canım ben daha denemedin leslie ile olanı ama bu hafta bir gun deneyeceğim....şu an aerobik ağırlıklı devam ediyorum....benim problem malesef basenlerde ve bacaklarda üstüm çok ince ama sanki tüm kilolar aşağıda toplanmış ne yapsam da gitmiyor

benimde leslie yaparken kalçe basen ve bacaklar inceldi ama üst beden sanki aynı
aslında lesli tam sana göre olabilir madem problemin alt beneninde miş
ben yapmaya baaşlıyaıl 10 15 gün olmuştu bacaklarımın sıkılastığını farketmiştim opuyorumnanaktan

benimde leslie yaparken kalçe basen ve bacaklar inceldi ama üst beden sanki aynı
aslında lesli tam sana göre olabilir madem problemin alt beneninde miş
ben yapmaya baaşlıyaıl 10 15 gün olmuştu bacaklarımın sıkılastığını farketmiştim opuyorumnanaktan

Bugün leslie'nin programı denemeye başlayım o zaman....son zamanlarda aerobik yapıyordum ama hani belkide bir süre sonra gidecek alt kısım ama bari o zaman üstte incelmesin ya :KK43: zaten ince ust kısım şu basen ve bacaklarım bir gitseydi...:gitme:

valaa başlayalım artıkben iyiyim şükür
şey yaapabilirsin
sevdigin hareketli müzikleri açarsın
leslie ablamızın sesini kısarsın
bazen öyle yapıyorum ben ...........
liinklere gelince senndezayıfla diye bir siteden indirdim ben

evet arkadaslar ya linklerin hepsi sendezayifla sitesinde var...ben de orayı kullanıyorum cidden her tip spor linki ve bilgileri detaylı olarak bulunuyor...oraya bakarsanız link konusunda yardımcı olur diye düşünüyorum..a.s.

Basen mi dediniz ? benimde derdim o yaa... bir türlü gitmiyor
Hareketede üşeniyorum. Yazın çıkıp yürüyordum ama şimdi yok
Yürüme bandındada sıkılıyorum patlıyorum napcam bilemedim..
Bu nasıl bişeymiş.. bir ara inceleyim sayfaları ben anlamadım...

Gecen yil leslie 5 mili hergün uyguladim.. gözle görülür bi degisim görmedim..
Bence leslie baslangic icin ideal ama sonrasi icin cok düsük tempo..
Verimli olmak isteyenlere, yüksek tempolu cardioyaya yönelik videolar öneririim..

slm kızlar Leslie sansone yürü ve incel programı sende zayıfla sıtesınde tek lınk halınde var teker teker part ındırmenıze gerek yok tek lınkle ınıyor ilgililere duyrulurkaydirigubbakcemile2

arkadaslar leslinin 3mılllık egzersızındekı muzıgın adını bılen varsa varsa paylassın lutfenkaydirigubbakcemile2

slm kızlar Leslie sansone yürü ve incel programı sende zayıfla sıtesınde tek lınk halınde var teker teker part ındırmenıze gerek yok tek lınkle ınıyor ilgililere duyrulurkaydirigubbakcemile2

aaaaa gerçekten mi akannehir okadar video indirdim boşuna mı uğraşmışım yani
nasıl yapıyosun bunu peki bizede anlat kız

arkadaslar sende zayıfla sıtesınden ındırebılırsınız bakın önce google ya leslie sansone yürü ve incel programı türkçe dublaj yazın karsınıza sende zayıfla sıtesı cıkar oraya tıklayın ok:eek:olumunekankayizsmilevereliniortak

arkadaslar sende zayıfla sıtesınden ındırebılırsınız bakın önce google ya leslie sansone yürü ve incel programı türkçe dublaj yazın karsınıza sende zayıfla sıtesı cıkar oraya tıklayın ok:eek:olumunekankayizsmilevereliniortak

kusura bakmayın yanlış yazmışım türkçe dublajı yok bunun sadece tek lınk halınde ındırılmesı var ben callentıngle karıstırdım onun turkçe dublajı var:uhm:

arkadaşlar leslie'de olsa hangisi yapılırsa yapılsın spor vucudu cok guzel sekillendiriyor..ama yenilenlere de kesin dikkat etmek gerek yoksa çok zor kilo vermek

doktor bana 3 mil olanı yap demişti
bence en düşük ile başlanmalı haftada artmalı sonrada bir er gün ara ile yapılmalıymışşş

X