Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
bugün 3 mil yaptım yarın dinlenme günü vücut bi kendine gelsin pazartesi 5 mil ile yol devam

ilk 1 mil den başladım ama ne kadar süre den sonra 2 mile geçicez acaba? yoksa vücud reaksiyonuna göremi geçmem gerek pek yormuyo gibi beni

slm kızlarr..
hani hep yazarlar yaa yapıcam sonra sonuçları yazarım die ama hiç yazmazlar.:KK53:işte ben yazıyorum.
kızlar ben evlenmeden önce 56-57 kilo civarındaydım.boyum1.67. ama her evlenene insan evladı gibi bende kilo aldım 6 ayda 8 kilo alarak 64e çıktım. baktım ben gidiyorumm.dedim dur demenin vakti geldi.
şkerli ve yağlı gıdaları keserek yada canım çekitğinde ucundan azıcık alarak ve haftada 3 gün leslie ile yürüyerek ortalama 2.5 ayda 8 kilo verdim.
3 mil ile başladım ve öylede devam ettim.nedenmi?
çünkü uzmanlarcada önerilen en ideal spor haftada 3-4 gün ( yani 1 er gün ara ile ) en az 45 dk. en çok 1 saat yapılan spordur.bu açıklamya uydum bende.( zaten 3 mil lesli 42.küsür dk sürüyor. ben 3 dk daha yaparak 45 e tamamladım).
yani ben çok spor yapayımda çok çabuk kkilo vereyim die bir anlayış olamaz.
aksine çok fazla spora yüklenirseniz ve sağlıklı beslenmezseniz kaslarınız erir.
spor yaparken beslenmenize dikkat edin yoksa yorgun düşersiniz.
günde 1 su bardağı süt su bardağı yoğurt tüketmeye, her gün yada 1 er gün ara ile 1 şişe maden suyu içemeye özen gösterin.haftada en az 3 gün yumurta yiyin.
yağlı ve şekerli gıdalardan ( light bile olsa zero kolalar gibi) uzak durun. çünkü yağ yakımını yavaşlatıyor.
kilolarımı vereli yaklaşık 1 yıl oluyor geri almadım. yaklaşık 1 senedir çok düzenli olmasada plates yapıyorum çok güzel sıkılaştırıyor tavsiye ederim. her kese kolay gelsin sorusu olan varsa yanıtlayabilirim.

Merhaba hanımlar,
Ben geçen sene haftada 3 veya 4 kere 5millik Leslie yaparak 11 haftada 11 kilo vermiştim.
Bu esnada yediklerime de dikkat etmiştim.
Şimdi 67 kiloyum. Kaldığım yerden devam etmek ve 55'e doğru yol almak istiyorum.
1 aydır karatay ve pilatesle 3 kilo verdim ama bunlara şimdi Leslie'yi eklemek istiyor ve istikrarlı 2 günde bir yapmak istiyorum.
13 şubatta 2. dönem başlıyor, 12 haftada 12 kilo verebilir miyim acep?
Öyle bir hedef koyayım bakalım.
Sonra da kısmetse bebek sahibi olmak istiyorum:)
Hepimize sağlıklı günler...

3 milde son iki günüm, pazar ara... pazartesi 4 mil... böyle ii oluyor, başlarda zorlayan videolar sonradan ilk günkü kadar terletmeyince diyorum "tamam diğer mile geçmem zor olmayacak.." psikolojik mi gerçekten fizyolojik mi bilemedim ama sanki değişimler var gibi inşşşş:44:

tatlım bana attığın maildeki adresler eskimiş sanırım açılmıyor...ben bunları indiremedim yahuu..

Arkadaşlar nasıl indirebilirim?
hepsini istiyorum
ingilizce anlamıyorum araştırmaya vaktim yok zamanım çok kısıtlı
YARDIM EDİİİNNN

Merhaba hanımlar,
Ben geçen sene haftada 3 veya 4 kere 5millik Leslie yaparak 11 haftada 11 kilo vermiştim.
Bu esnada yediklerime de dikkat etmiştim.
Şimdi 67 kiloyum. Kaldığım yerden devam etmek ve 55'e doğru yol almak istiyorum.
1 aydır karatay ve pilatesle 3 kilo verdim ama bunlara şimdi Leslie'yi eklemek istiyor ve istikrarlı 2 günde bir yapmak istiyorum.
13 şubatta 2. dönem başlıyor, 12 haftada 12 kilo verebilir miyim acep?
Öyle bir hedef koyayım bakalım.
Sonra da kısmetse bebek sahibi olmak istiyorum:)
Hepimize sağlıklı günler...

bu karatay diyetinin diğer diyetlerden özelliği ne acaba şu ara çok meşhur ?

Son düzenleme:
tatlım bana attığın maildeki adresler eskimiş sanırım açılmıyor...ben bunları indiremedim yahuu..

canım ben açtım baktım şimdi linkler çalışıyor. google'a leslie sansone küçültülmüş linkler yaz, çıkan ilk sayfada,diyet center diye bi yer..
linkler sağlam, denedim açılıyor.:KK34:
ben de 4 mile başlıyorum, ama 4 mil videosunu beğenmedim bu linklerdeki. hem görüntü kötü hem hareketler bi değişik.. 5 mil videosunu 4 mile kadar yapıcam inş. sonra 5 mille :KK55::KK55:

bugün 3 mil yaptım yarın 4 mille devam edicem hafta bi hafta oldu başlayalı hafta başında 3 mil ile başlayıp daha sonra 5 mil ile haftayı kapatıyorum iyi oluyor böyle tempolu gidiyor

5 mil yaptım bugün,sigarayı bırakınca daha da kolay oluyormuş valla hareketleri yapmak....
Kızlar yaa milde hani koşturmalar var yaa,onu yapıp normal yürüyüşe geçince benim totom acaip kaşınıyo sizde de oluyo mu?Etler gevşek de sallanıyor da ondan mı kaşınıyor ki :KK1:

canım ben açtım baktım şimdi linkler çalışıyor. google'a leslie sansone küçültülmüş linkler yaz, çıkan ilk sayfada,diyet center diye bi yer..
linkler sağlam, denedim açılıyor.:KK34:
ben de 4 mile başlıyorum, ama 4 mil videosunu beğenmedim bu linklerdeki. hem görüntü kötü hem hareketler bi değişik.. 5 mil videosunu 4 mile kadar yapıcam inş. sonra 5 mille :KK55::KK55:

canım sağol ordan indirdim 1-2 tane ama meğer ben geçen sene de indirmişim o videoların çoğunu buldum..

kızlar ben 3 mil yaptım bugün ama bana çok hafif geldi ya bunun bacak erittiğinden emin misiniz ?çünkü slim in 6 baya zorluyor bu 3mil bana hiç etki etmedi yorulmadım pek terlemedim de o kadar..diğer 4mil ve 5 mil lik olanlar da çok uzun yahu hele 5 millik olan 2 saat sürüyormuş :KK43: nasıl yapıyorsunuz 2 saat boyunca ?

Son düzenleme:
canım sağol ordan indirdim 1-2 tane ama meğer ben geçen sene de indirmişim o videoların çoğunu buldum..

kızlar ben 3 mil yaptım bugün ama bana çok hafif geldi ya bunun bacak erittiğinden emin misiniz ?çünkü slim in 6 baya zorluyor bu 3mil bana hiç etki etmedi yorulmadım pek terlemedim de o kadar..diğer 4mil ve 5 mil lik olanlar da çok uzun yahu hele 5 millik olan 2 saat sürüyormuş :KK43: nasıl yapıyorsunuz 2 saat boyunca ?

ben 5 mil olanı yapıyorum 68 dk canım sadece

bu hafta 4 mil yapacağım inş.
5 mil videosunun ilk 4 milini yaptım..
ama o kadar çok terledim ki, saçlarımdan aktı resmen :KK53:
nefes nefese kaldım hatta o koşmalı yerlerde, ona rağmen bacaklarım çok yorulmadı :26:
yine de denemeye devam, 5 mile geçince bacaklarıma biberiye yağı sürüp mü yürüsem naapsam :KK53:

X