Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ben yemekten 1 saat sonra yapıyorum hafif yediklerimi sindirmiş olarak hem daha verimli oluyor hem müthiş ter atıyorum...
bozooom canııım yakında sende başla dicemde sende kilo yok ki be kuzum :)

ben yemekten 1 saat sonra yapıyorum hafif yediklerimi sindirmiş olarak hem daha verimli oluyor hem müthiş ter atıyorum...
bozooom canııım yakında sende başla dicemde sende kilo yok ki be kuzum :)

saol canım ama kilo var kalçalar özellikle
o eskidendi

Son düzenleme:
kızlarrr selamm
bende bi ara çok ii gdiiyordu lesile sonra bi ara verdim pir veridm bugün yine başaldım
siz kaç ml yapıyorsunuz ben 3 mil seviyorum hem kısa hem hızlı

ben 25 dakika,45 dakika ve 1 saatlik olanları karışık yapıyorum
bazen 1 saatliğin hepsini aynı anda yapamıyorum 20 şer dak olarak sabah öğlen akşam yapıyorum

videoları bilgisayarına indirenler benimle de paylaşabilirler mi acaba ya da en azından linkleri paylaşın ki indirene kadar idare edeyim

Valla ben de indiremedim,hergün burdaki sayfayı açıp yapıyorum,zaten hareketleri ezberledim,

Hem de 1,5 kilo verdim,tabi ekmeği ve çikolatayı da biraz kestim onun faydası da çok oldu,:KK76:

Zaten benim kilolar kalçada toplandığı için bu hareketler çok çok iyi geldi bana,kalçayı baseni eritsin yeter bana,

Hadi herkese sağlıklı günler...
:KK3:

aradığım gibi bi egzersize benziyor,sabahları bunu yapsam,akşamları yürüsem koşu bantında:KK37:
hayal gibi mi acaba:44:

arkadaşlar bu ünlü leslieyi bir türlü indiremedim.hem ingilizcem yok.hem de diğer linklerden de indiremedim.indirdiklerim sadece ses oluyor.bana özelden atsanız olu mu.

arkadaşlar leslie gerçekten süper. ben leslie ile 2,5 ayda 10 kilo verdim. yerinden kalkmaya bile üşenen ben bu kadının videolarıya eğlene eğlene kilo verdim. ayrıca 5-6 aydır da yapmıyorum ve ekstradan 1 kilo verdim ve sabitlenmiş durumdayım şu an. yani herkese tavsiye ederim, çoook eğlenceli ve sonuç alınabilen bir şey.

arkadaşlar ben ındrdm ama ızleyemyrm ses gelıyor ama göruntu yok medıa player kullnym ne yapmam gerekyor

arkadaşlar bende hafta başında diyete başlamıştım 5 günde 5 kilo diyeti. Diyetle birlikte leslienin 2 mil yürüyüşünü ve callalitics ' i yaptım 5 günün sonunda göbeğimden 2 cm. kalçamdan 1 cm. bacağımdan 1 cm. gitti ve 3 kilo verdim. tabi ilk hafta önce vücuttaki su ve ödem atılıomuş ama diyeti kestim çünkü istediğim kiloya çok az kaldı sadece yediklerime dikkat ederek ve leslie' nin 5 mil fat burning yürüyüş programı ile 1 - 2 kilo daha verdiiim mi tamamdır. nette araştırdım ve yağ yakıcı olarak en faydalı olan 5 mil fat burning programıymış sizler içinde faydalı olacaktır.:124:

bende bir ara yapmıştımm şimdi tekrardan başladım hergün yapıcammm
burada paylaşalım ark ne kadar yaptıgımızı günlük olarak isterseniz

birdee benim sorunum mide ve göbekk
bacaklarım ince ve daha fazla inceltmek istemiyorum leisle ile incelirmi acaba
4 mil yaptım dünn yorucu ve hızlı 45 ama sanki sadece bacak çlıştıyormuş gibi geldi bana*

arkadaşlar ben de dün 5mil fat burningi indirdim fakat 3 mil yaptıktan sonra bıraktım
alt bacak kaslarım ağrıyor işe yarıyor sanırım ama kas olmaz dimi?
çok tereddütte kaldım :/

Arkadaşlar merhaba ben diyet ve spor yapıyordum bi spor salonunda ama salonu bıraktım öğrenciyim çalışıyorum haftasonu kurs filan derken hepsini birden götüremedim o yüzden evde de hareketsiz kalmamam lazım bu leslie videolarını indirmem lazım bana da yardımcı olurmusunuz verdiğiniz linklerden denedim ama rapidden daha önce hiç birşey indirmedim nasıl indirildiğini bilmiyorumm bana yardımcı olurmusunuz...:KK59:

arkadaşlar ben de dün 5mil fat burningi indirdim fakat 3 mil yaptıktan sonra bıraktım
alt bacak kaslarım ağrıyor işe yarıyor sanırım ama kas olmaz dimi?
çok tereddütte kaldım :/

geçenlerde bi doktor sölemişti
alltaki yag erimeden kas olmaz diye
sonuçta yag kasa dönüşmez heralde
ama dengeli yapmalısın bence aşırıya kaçmakda kaslarına zarar verebilir

X