Kekler - Pastalar Leopar Desenli Muzlu Rulo Pasta (Sponsorum: Adra'nın Sabrı ve Azmi)

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 1 0,9%
  • 2 puan

OY: 4 3,7%
  • 3 puan

OY: 7 6,5%
  • 4 puan

OY: 17 15,9%
  • 5 puan

OY: 78 72,9%

• Ankete Katılan
    107
Kızlar çok teşekkür ederim.:KK16::KK16::KK16:Büyük bir süpriz oldu bana sabah görünce.:KK52:Bu sefer çok hızlıydım niye bilmiyorum.Bir an önce yapıp göndermek istedim.:KK52:
Canım bizi gece şoka soktun süpersin başka söyleyecek birşey bulamıyorum:KK19::KK9:
Sorma Nevreste.:KK30:Ama ben dedim dimi sana inşallah aksilik çıkmaz diye.Çok yapmak istediğim için oldu.Bizimkiler kendi aralarında kızıyorlar ama bana pek birşey diyemiyorlar.Çünkü aklıma koymuştum ben onu.:KK53:

Sağol canım.:KK19:Pro alan şanslı üye mi oluyor?Nasıl anladınız şanslı üye olduğumu.

Ellerine sağlık canım uğraşmana değmiş:KK19:Evdekiler sağolsun ama bundan sonra yarışma dediğinde ne yaparlar bilmiyorum:18::KK30:
Canım Kazen seni şanslı üye seçti:KK9:Hep derdin ya Kazen beni , yaptıklarımı görecek mi veya yaptıklarımızı:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
O iki kişiden biri de seni seviyor ki :KK16:

Tatlım kategori açılmadan tarifi yollayana bizim buralarda muhteşem derler bilmiyorsun sen :KK1:

Şanslı üye olduğunu kazen açıkladı , ve sır küpü nevrestede biliyormuş aslında ama sıkı tutmuş ağzını .

Tatlım kusura bakma , ben yanlış biliyormuşum , nevreste düzeltti . COOKPLUS şanslı yarışmacısına hem pro kart hem de cookplustan bir hediye gönderiliyormuş. Ben sen seçeceksin sanmıştım .Sana hediyen gönderilecekmiş canım .

Ben daha seçmedim . Kazen şehir dışındaymış , gelince bilgilendirir heralde .

Çok sevindim tekrar ya , hem ben kazandım hem sen , ne güzel bir yarışma oldu bu :KK52::KK52:
Böyle daha güzel bir süpriz oldu:KK9::KK9:

O iki kişiden biri de seni seviyor ki :KK16:

Tatlım kategori açılmadan tarifi yollayana bizim buralarda muhteşem derler bilmiyorsun sen :KK1:

Şanslı üye olduğunu kazen açıkladı , ve sır küpü nevrestede biliyormuş aslında ama sıkı tutmuş ağzını .

Tatlım kusura bakma , ben yanlış biliyormuşum , nevreste düzeltti . COOKPLUS şanslı yarışmacısına hem pro kart hem de cookplustan bir hediye gönderiliyormuş. Ben sen seçeceksin sanmıştım .Sana hediyen gönderilecekmiş canım .

Ben daha seçmedim . Kazen şehir dışındaymış , gelince bilgilendirir heralde .

Çok sevindim tekrar ya , hem ben kazandım hem sen , ne güzel bir yarışma oldu bu :KK52::KK52:

Evet Nevreste sır saklamış bizden.:KK53:Önemli değil ne hediye gelirse gelsin kabulüm.Ben azmimin karşılığını aldım ya yeter.:KK52:Evet aynı kategoride birlikte kazanmamız çok süper oldu.Tekrar tebrik ediyorum seni.:KK19:

Canım bizi gece şoka soktum süpersin başka söyleyecek birşey bulamıyorum:KK19::KK9:

Ellerine sağlık canım uğraşmana değmiş:KK19:Evdekiler sağolsun ama bundan sonra yarışma dediğinde ne yaparlar bilmiyorum:18::KK30:
Canım Kazen seni şanslı üye seçti:KK9:Hep derdin ya Kazen beni , yaptıklarımı görecek mi veya yaptıklarımızı:KK52::KK52::KK52:

Tarifi öğleden sonra ekledim.Eklesem mi,erken mi derken bir bakmışsın göndermişim.:KK52:

Yarışma dediğimde kimse sesini çıkaramaz artık.Yani öyle umuyorum.:KK1:Kazen diyor ya ben herşeyi görüyorum,biliyorum doğru diyormuş meğerse.:KK9:

Son düzenleme:
Yarışma dediğimde kimse sesini çıkaramaz artık.Yani öyle umuyorum.:KK1:Kazen diyor ya ben herşeyi görüyorum,biliyorum doğru diyormuş meğerse.:KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Bu yorumu özel mesaj atalım kendisine , süper teşhis :KK52:

ayyy nefisss görünüyor canım ya
eline koluna sağık yapasım geldi ama zor yapması üşendim:KK17::KK17:
başarılar dilerim

hanı oylama yokmu adra?

ben hayatımda böyle seksi kek görmedim:))

pro'nda hayırlı olsun..

Evet , eminim hiç aklında yoktur adranın , keke o kadar konsantre olmuştu ki , patates yarışmasını çoktan unutmuştu bile :KK1:

Gerçekten hiç yoktu.Dediğin gibi ben keklere konsantre olmuştum.:KK9:Çok güzel sürpriz oldu.:119:

pasta muhtesem duruyor canım cektı :KK37:

Evet Nevreste sır saklamış bizden.:KK53:Önemli değil ne hediye gelirse gelsin kabulüm.Ben azmimin karşılığını aldım ya yeter.:KK52:Evet aynı kategoride birlikte kazanmamız çok süper oldu.Tekrar tebrik ediyorum seni.:KK19:

Tarifi öğleden sonra ekledim.Eklesem mi,erken mi derken bir bakmışsın göndermişim.:KK52:

:KK17:Evet emeklerinin karşılığını aldın:KK9:
Hediye aldım daha ne istiyorsunuz dersin:KK52:Evet Kazen herşeyi görüyor,biliyor:18:
Evet , eminim hiç aklında yoktur adranın , keke o kadar konsantre olmuştu ki , patates yarışmasını çoktan unutmuştu bile :KK1:
Bence de hiç umudu yoktu:KK52:Çok şaşırmış ve sevinmiştir:KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Bu yorumu özel mesaj atalım kendisine , süper teşhis :KK52:

Sen atıver Aus.:KK9:

ayyy nefisss görünüyor canım ya
eline koluna sağık yapasım geldi ama zor yapması üşendim:KK17::KK17:
başarılar dilerim

Aslında zor değil de biraz değişik.Ben şimdi dördüncüyü gözüm kapalı yaparım.:KK9:Çok teşekkür ederim canım.:KK16:

hanı oylama yokmu adra?

ben hayatımda böyle seksi kek görmedim:))

pro'nda hayırlı olsun..

Oylamaya daha çok var canım.Seksi olarak hiç düşünmemiştim.:KK60:Ben görünce ayyyyy ne tatlı demiştim.:KK60:

Çok teşekkür ederim hemşom.:KK16:

Son düzenleme:
pasta muhtesem duruyor canım cektı :KK37:

Keşke ikram edebilsem.:KK5:Çok teşekkür ederim güzel yorumunuza.:KK16:

:KK17:Evet emeklerinin karşılığını aldın:KK9:
Hediye aldım daha ne istiyorsunuz dersin:KK52:Evet Kazen herşeyi görüyor,biliyor:18:

Bence de hiç umudu yoktu:KK52:Çok şaşırmış ve sevinmiştir:KK9:

Evet ya sabrın sonu selametmiş.:KK53:Akşam olsa da eve gidip daha çok hava atsam.:KK60:

Evet ben unutmuştum şanslı üye konusunu:)

e leopaaar gıymış,ekose diilki,masum görelim:)

Keşke ikram edebilsem.:KK5:Çok teşekkür ederim güzel yorumunuza.:KK16:

Evet ya sabrın sonu selametmiş.:KK53:Akşam olsa da eve gidip daha çok hava atsam.:KK60:

Evet ben unutmuştum şanslı üye konusunu:)

At canım havanı:21:İnşaallah ihtiyacın olan bir hediye gelir kullandıkça hava atarsın:21::KK52:

X