Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

solotica satıyorsunuz diye en doğalı en güzeli o dimi :KK37:

Kesinlikle hiç doğal değil soloticalar..Ve gözün rengini değiştirmede hiç başarılı değil malesef..Denedim ve aldığıma pişman oldum...Lens olduğu çok belli oluyor...Ucuz olan lenslerden herhangi bir artısını göremedim ben...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle hiç doğal değil soloticalar..Ve gözün rengini değiştirmede hiç başarılı değil malesef..Denedim ve aldığıma pişman oldum...Lens olduğu çok belli oluyor...Ucuz olan lenslerden herhangi bir artısını göremedim ben...

bende aldm 2 kere taktm mahvetti gözümü agrısından öldüm elimde kaldı freshloo 35tl hiç böyle bşy yaşamıyorum 7-8 saat rahat takabilyrm!

$fotoğraf (6).JPG $fotoğraf (5).JPG

freshlook starling grey hafif mavimsiye bakıyo hareli elimden geldgnce net çekmeye çalştm fakat cep telfnyla bu kdr oluyor :)

kızmayın ama hangisi daha doğal kesinlikle quartzo:)

Lensimi arkadaşlar beyenmemiş saygı duyarım.Ancak şunuda söyleyeyim bu resim bilgisayarın kamerası ile üstünkörü çekimdir.Dışarıda ise herkes lens olduğunu anlamıyor.Hatta ben lensli iken bir bayanla tanışmıştım.Daha sonra gözlerimde lens yokken konuştum.Şok oldu.Üstelikte quartzo ve topazio gibi en opak lensleri kullandım.Asla anlamadılar.Hatta lens olmayınca sana güzellik veren bu lenslermiş dediler.Sevinsemmi üzülsemmi bilemedim.Sadece devamlı lensli gezmeye özen gösterdim))))
Sanırım biraz espirili anlatmak istediğimi anlamışsınızdır

allah aşkınıza göz var nizam var şu lensin neresi güzel ya BİRDE BENİM LENSİME BAKIN SACMALIOSUNUZ BAZEN :/

Üstelikte benim amacım bazı arkadaşlar gibi ticari değil.Sadece arkadaşlara yardımcı olmak maksatlı.Zaten ben bir lens satıcısı değil kullanıcısıyım.Vetman arkadaşımdan aldım.Çokta menunum.Çünkü ben birçok lens kullanmış biri olarak en sonunda soloticada karar kıldım.Aslada lens olduğu anlaşılmıyor.Çevremde herkes beni renkli gözlü sanıyormuşTabiki gerçeği söylüyorum.Çünkü söylemediğim bir kaç durum oldu sonra lenssiz beni görünce mahçup oldum.Ancak tabiki kişinin tercihidir saygı duyarım.Lütfen kullandığımız kelimelerede dikkat edelim

Bende soloticaların doğal olmadığını düşünüyorum....
Bi ara solotica adlı topiği baya takip ettim uzaktan çekildiğinde bi sorun yok gibi ama çok yakından bariz belli lens olduğu böyle bi çok foto gördükten sonra hiç doğal olmadığı kanısına vardım...
Göz var nizam var...

Bende soloticaların doğal olmadığını düşünüyorum.... Bi ara solotica adlı topiği baya takip ettim uzaktan çekildiğinde bi sorun yok gibi ama çok yakından bariz belli lens olduğu böyle bi çok foto gördükten sonra hiç doğal olmadığı kanısına vardım...
Göz var nizam var...

Çok yakından hepsi zaten pixel pixel gözüktüğünden belli oluyor.

Ben freshlook ve bausch and lomb kullandım, bildiğin oyuncak bebek gözü gibi damar damar çok kötüydü gerçekten. rainbow elite green kullandım o daha iyiydi yapısından memnun olsam da çok çok koyuydu o da maalesef. yakında solotica kullanmaya başlıyorum o zman karşılaştırma yapabilirim:)

Üstelikte benim amacım bazı arkadaşlar gibi ticari değil.Sadece arkadaşlara yardımcı olmak maksatlı.Zaten ben bir lens satıcısı değil kullanıcısıyım.Vetman arkadaşımdan aldım.Çokta menunum.Çünkü ben birçok lens kullanmış biri olarak en sonunda soloticada karar kıldım.Aslada lens olduğu anlaşılmıyor.Çevremde herkes beni renkli gözlü sanıyormuşTabiki gerçeği söylüyorum.Çünkü söylemediğim bir kaç durum oldu sonra lenssiz beni görünce mahçup oldum.Ancak tabiki kişinin tercihidir saygı duyarım.Lütfen kullandığımız kelimelerede dikkat edelim

canım ışığın da etkisi var sanırım bi de.çekik gözlü bi bayan geziyo google da soloticaları takmış.onda da solotica değilmiş gibi kötü durmuştu.Sarı saçlı çekik gözlü bi de iyice gözleri çekilsin diye sımsıkı tepeden toplamış saçını.yabancı bi bayan sanırım.görmüşsündür belki.

Sende siyah saç çok daha vamp ve sexy duruyo bu arada tatlım :KK52: bu renk de kötü değil yakışmış ama, siyahın duruşu sende daha bi başka. :KK66:

cnm bnmmm çok teşekkür ederim aslında psikolojik nedenlerden ötürü daha dün boyadım :) ondan önce kızıldı. seninde ne güzel sarı sanırım :)

X