Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

maşallah canm ne güzel göz rengin varmş benim numaralıydı bende bu renk aldım sagol cnm bana da dogal duruo gibi geldi :)

teşekkür ederim, gerçekten çok doğal olmuş.. ama benim kendi göz rengim hep böyle değil.. bazen yemyeşil oluyor, bazen vampir gibi sapsarı.. lenste böyle bişey oluyor mu ?

Rainbow skyblue plano lenslerim :))

Eklentiler

• $535353_3599159050556_1020910678_3291487_941302875_n.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 98
Rainbow skyblue plano lenslerim :))

Eklentiler

• $529731_3599155890477_1020910678_3291486_1313421644_n.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 81
numaralı lens diye aldım ama hala bulanık görüyorum geçer mi bu sizce ?

canım ne zaman aldın ve nerden aldın ? Bulanık görüosan numarasında yanlıslık olabılır ya da senın gozun yanlıs ölcülmüş olabilir.yardımcı olabilirim ama öncelikle nerden aldın lensini ?

canım ne zaman aldın ve nerden aldın ? Bulanık görüosan numarasında yanlıslık olabılır ya da senın gozun yanlıs ölcülmüş olabilir.yardımcı olabilirim ama öncelikle nerden aldın lensini ?

optikten aldm canım 3 gün oldu simdi götürecegim degistirsinler görmek için aldm göremyorm cnku )

Merhaba bayanlar.Ben epeydir bu topiği okuyup bitirmeye çalışıyorum sonunda bitirdim.Baktım ki birbirinize epey yardımcı oluyosunuz ben de üye olup fikir danışayım dedim.Yıllardır şeffaf ve renkli lensi dönüşümlü olarak kullanıyorum.Amazon lens almaya karar verdim.Dia ve bc si şeffaf lenslerime en yakın olan.ama renkte karar veremedim yeşil mi alsam,skyblue mu sizce?? Kendi gözlerim koyu kahve.Bir de bu amazonlar konfor açısından nasıldır??

kızlar mart ayında arkadaşım yurt dışından solotica icemint rengi lens hediye getirdi benimde kullandığım lenslerim olduğu için sadece bir kere denemek amaçlı taktım amacım satmak değil de solotica hidrocor ice ile takas etmek istiyorum. elinde o aylarda almış kullanmayan ve değiştirmek isteyen solotica cor ice olan varsa benimle iletişime geçerse çok sevinirim.

kızlar mart ayında arkadaşım yurt dışından solotica icemint rengi lens hediye getirdi benimde kullandığım lenslerim olduğu için sadece bir kere denemek amaçlı taktım amacım satmak değil de solotica hidrocor ice ile takas etmek istiyorum. elinde o aylarda almış kullanmayan ve değiştirmek isteyen solotica cor ice olan varsa benimle iletişime geçerse çok sevinirim.

canım tabikide orası öyle herkezin gözü çok güzeldir eminim bişe diyemem bu bence saklama değil daha çok farklılık insan nasıl saçlarını boyatıyosa gözlerinin renginide değiştirmek istiyo yani kökü zaten bizde bide anlamıyorum kızın gözleri çok güzel aa kızın gözleri lensmiş zaten lensi gösteren gözlerimizdir bilmem anlatabilddimmi bence çok yalnıs farklılık bu saklamak değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…